FOMEI LED Light 1450 – univerzální deskové světlo - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

FOMEI LED Light 1450 – univerzální deskové světlo

11. dubna 2013, 08.15 | Společnost FOMEI rozšířila svou nabídku světel o LEDkové s plynulou regulací výkonu, vodné nejen pro videokameru, ale také jako osvětlení pro fotografii, typicky pro fotografování produktů.

 

 

 

Světlo je osazeno 130 speciálními vysoce svítivými LED s maximálním rozptylem světla. Tělo světla je řešeno tak, aby bylo snadno připojitelné k přístroji, anebo na stativ, a to jak ve vodorovné, tak svislé poloze. Také lze spojit několik světel LED Light 1450 a tak vytvořit jedno světlo s vyšším výkonem. Svítící pole LED má rozměry 12 × 8,5 cm, světlo bez napájecích článků váží 225 g.

 

FOMEI LED Light 1450 – univerzální deskové světlo

 

Jako zdroj energie lze použít šest alkalických tužkových napájecích článků, které zajišťují maximální výkon světla pro minimálně čtyři hodiny provozu. Tyto alkalické primární články jsou jako součást prodejní sady uloženy v pouzdru. Použít je možno také články lithiové, které mají nižší hmotnost než alkalické, anebo lithium-iontové baterie, přičemž lze použít tyto možnosti: Sony NP-Series (NP-FH70, NP-FM55H, NP-F550, ...), Panasonic CGR-D, Canon LP-E6 a LP-E8 nebo Nikon EN-EL3e. Pořídit je možno také síťový zdroj s napětím v rozsahu 7,2–12 V.

 

Ovládání výkonu světla lze provádět plynule z 0 na 100 %. Intenzita osvětlení v závislosti na vzdálenosti LED světla od osvětlovaného objektu je následující: 1 m = 1450 lux, 2 m = 350 lux, 3 m = 190 lux, 4 m = 90 lux a 5 m = 70 lux.

 

FOMEI LED Light 1450 – příklady použití

 

Prodejní balení FOMEI LED Light 1450 obsahuje jedno světlo jako takové, tři různé filtry (změkčovací, purpurový a žlutý), jeden kloubový adaptér pro uchycení na tělo přístroje, nebo na stativ, jeden adaptér pro CGR videočlánky Panasonic, jeden adaptér pro 6 tužkových (AA) napájecích článků a pouzdro. Maloobchodní cena této sady je 1980 Kč včetně DPH. Za 470 Kč je možno dokoupit pružný držák pro uchycení více světel LED Light 1450 spojených do sady na stativ. Více informací o těchto i dalších produktech najdete na webu FOMEI.com.

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: