Gimbal Rollei GO - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Gimbal Rollei GO

4. dubna 2019, 00.09 | Společnost Rollei uvádí na trh nový elektronický stabilizátor Rollei Go! pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS. Ideální společník pro všechny video nadšence a tvůrce efektních timelaps videí.

 

Nový tříosý stabilizátor Rollei Go! nabízí funkce, které usnadňují a zdokonalují záběry z mobilních telefonů s úhlopříčkou do 6,5" na profesionální úroveň. Videa ve vysoké kvalitě 4k a vysoké obnovovací frekvenci skutečně ukazují své plné kouzlo pouze tehdy, když byly natáčeny co nejplynuleji. Rollei Go! proto umožňuje pohyb a stabilizaci na třech osách a otáčení o 360° a náklon +/-165°.

Záběry hodné Hollywoodu      

Rollei GO! nabízí širokou škálu režimů záznamu a se svými třemi osami pohybu dokáže učinit záběry akční a atraktivní. V režimu „inception" zamotáte divákům hlavu díky opravdovému videu s otočením o 360 ° kolem osy záběru. Milovníci časosběrných videí uchvátí dva režimy Motion Timelapse, který přinese do časosběrného videa dynamiku a pohyb, a Timelapse, u kterého je stejně jako u zpomalených záběrů důležitá stabilizace. S efektem Dolly Zoom (efekt Vertigo) si osvojíte efekty velkých filmařů a vytvoříte vysoce dramatické video sekvence.

Snadné Zoomování a profesionální aplikace

Ovládání zoomu pomocí kolečka je centrálně umístěno na rukojeti tak, aby bylo ovládání opravdu intuitivní a umožňuje rychlé přiblížení a oddálení jednoduchým posunutím palce. Pomocí otočného tlačítka můžete také snadno procházet menu aplikace. Rollei Go! aplikace je samozřejmě k dispozici zdarma pro iOS a Android, můžete s ní přímo ovládat kameru vašeho smartphonu přes gimbal (ISO, vyvážení bílé, rychlost závěrky, zaostření). Součástí balení je robustní přepravní a skladovací pouzdro, které chrání váš Gimbal GO!.

Výkonná a odolná baterie a praktický mini stativ

Výkonný lithium-iontový akumulátor s kapacitou 2200 mAh poskytuje pro Rollei GO! dostatek energie až na 12 hodin provozu, nebo může i dobíjet váš mobilní telefon skrze USB či micro USB konektor. Kompatibilní zařízení je také možné napájet zcela bezdrátové přes indukční nabíjení v rameni gimbalu. Pokud chcete filmovat ve stacionárním režimu nebo třeba postavit gimbal na stůl nabíjet jej, je nový Rollei Gimbal GO! vybaven robustním stativem se standardizovaným 1/4 " závitem.              

 

 

Zdroj: Rollei

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: