Hähnel ProCube 2 - Systém nabíjení baterií - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Hähnel ProCube 2 - Systém nabíjení baterií

1. října 2020, 22.41 | Většina fotografů má pro své fotoaparáty náhradní baterie a mnoho z nich má více než jeden fotoaparát. Mnoho

fotoaparátů dnes již není dodáváno s nabíječkami baterií, baterie ve fotoaparátu se nabíjejí přes USB. Společnost Hähnel nedávno představila systém nabíjení baterií ProCube 2 a baterie fotoaparátu Extreme.

 

ProCube 2 je ideální nabíječka baterií a není to jen nabíječka baterií. Můžete současně nabíjet dvě baterie fotoaparátu. Jasný displej LCD poskytuje informace na rozdíl od jakékoli nabíječky OEM a přidaný port USB umožňuje nabíjet telefon nebo jiná zařízení, aniž by to ovlivnilo nabití baterie fotoaparátu.

 

Proč potřebujete ProCube 2

Mnoho z nejnovějších fotoaparátů se dodává bez nabíječky baterií, protože výrobci hledají způsoby, jak snížit náklady. Dalším problémem nejnovějších bezzrcadlovek je, že výdrž baterie stále není skvělá,  zejména ve srovnání s nedávnými zrcadlovkami. Je docela těžké používat fotoaparát, když je k nabíjení baterie připojen kabel USB. ProCube 2 je vaše odpověď,bude nabíjet jednu nebo dvě baterie současně.

 

ProCube 2 je inteligentní nabíječka, její inteligentní IC obvody jsou určeny k ochraně vašich baterií pro špičkový výkon a dlouhou životnost. Dobije vaše baterie z jakékoli úrovně výkonu, aniž by došlo k poškození baterie, jako to mohou méně schopné nabíječky.

 

Hähnel vyrábí ProCube 2 pro téměř každý systém: Nikon, Canon, Sony, Fujifilm, Panasonic a Olympus. Každý z nich je také barevně odlišen od vašeho systému!

 

Jak to funguje a výkon

ProCube 2 je dodáván s minimálně dvěma bateriovými přihrádkami pro každý systém a navíc s přihrádkou na AA baterie, která nabíjí 4 AA baterie současně. Bylo by hezké, kdyby se nabízely jednotlivé AA baterie najednou, ale musíte nabít čtyři.

 

ProCube 2 má velmi snadno čitelný bílý na černém LCD displeji, který zobrazuje důležité informace o vaší baterii: aktuální úroveň nabití, přidaná kapacita v mAh a úroveň nabití každé baterie.

Z prázdného místa trvalo nabití jedné baterie Nikon EN-EL15 Nikon přibližně hodinu a půl - o hodinu rychleji než moje OEM nabíječka.

 

ProCube 2 je také ideální cestovní nabíječkou. Je dodáván se severoamerickými, evropskými a britskými zásuvkovými adaptéry a 12voltovým automobilovým kabelem. V zadní části je integrovaný nabíjecí port USB o výkonu 2,4 A.

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: