Kalahari Okavango – vodotěsné brašny a batohy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Kalahari Okavango – vodotěsné brašny a batohy

18. prosince 2013, 20.55 | Nabídku fotobatohů a fotobrašen eShopu OEHLING CZ rozšířily 100% nepropustné, vodotěsné a prachotěsné, batohy a brašny Kalahari Okavango. Vnější potahovaný nylon je také velmi odolný proti roztržení a stárnutí. Materiál je odolný jako plachty nákladních automobilů, ale je mnohem lehčí.

 

Kalahari Okavango W-55

 

je vodotěsný fotobatoh se širokým využitím zejména tam, kde potřebujeme nebo uvítáme jeho odolnost, vodotěsnost a utěsněnost proti vnikání prachu a jemného písku. To znamená, že je ideální na fotografické cesty do oblastí a míst, kde je třeba chránit uloženou fotografickou techniku před nepříznivými povětrnostními vlivy nebo vrtochy počasí. Výborně poslouží v tropickém deštném pralese, na poušti, v horách, ale také u vody a podobně.

 

Horní okraj vaku lze dvakrát otočit a uzavřít rychloupínacími přezkami tak, aby uložené cenné vybavení bylo maximálně chráněno před vlhkostí i prachem. Velmi silná polstrovaná vložka s přestavitelnými přepážkami je vyjímatelná – můžeme ji z batohu snadno vyjmout a používat ho jako praktický univerzální batoh pro sport a aktivně trávený volný čas.

 

Kalahari Okavango W-55

 

Vodotěsný batoh Okavango W-55 má také komfortně zpracovanou zádovou část s polstrovanými ramenními popruhy s prsním pásem. K pohodlnému nošení přispívá i břišní pás a dvě madla pro přenášení. Dvě velké průhledné vnitřní kapsy s rozměry 25 × 16 cm jsou vybaveny přihrádkami, z nichž každá pojme pět paměťových karet SD a CF. Na jedné vnější straně je malá boční kapsa na zip a na druhé straně tři poutka pro upevnění stativu. Velká přední kapsa s bočním přístupem na zip má měkce polstrovaný prostor vhodný pro tablet nebo notebook. Součástí balení je pláštěnka.

 

Fotobatoh Kalahari Okavango W-55 je střední velikosti, má vnitřní rozměry 30 × 44 × 12 cm a váží 2670 g. V eShopu OEHLING CZ ho pořídíte za 4479 Kč s DPH.

 

Kalahari Okavango W-55

 

Kalahari Okavango W-36

 

V nabídce je vedle fotobatohu také vodotěsná fotobrašna. Je vyrobena ze stejných materiálů a z hlediska odolnosti, vodotěsnosti a prachotěsnosti má stejné vlastnosti jako batoh Okavango W-55. A obdobné je také uzavírání rychloupínacími přezkami po dvojnásobném otočení a uzavření horního okraje vaku i řešení robustní polstrované vložky s přestavitelnými přepážkami pro flexibilní využití podle individuální nebo momentální potřeby uživatele. A po vyjmutí vložky se z fotobrašny stane praktická univerzální taška pro sport a volný čas.

 

Vodotěsná brašna Okavango W-36 s ramenním popruhem je vybavena stejně jako menší model W-35 a díky své větší hloubce její větší polstrovaná vložka pro fotografickou techniku měří 17 cm a pojme profesionální zrcadlovku nebo fotoaparát s bateriovým gripem, třemi objektivy, externím bleskem a další nezbytné příslušenství. Tato 17cm polstrovaná vložka je v prodeji za 679 Kč a vztahuje se na ni pětiletá záruka – podívejte se na nabídku v eShopu Oehling Cz

 

Brašna má vnitřní rozměry 36 × 24 × 20 cm, hmotnost 500 g, součástí balení je pláštěnka, prostor pro notebook ale k dispozici není. Aktuální prodejní cena je 1399 Kč s DPH. Okavango W36 v eShopu Oehling Cz zde.

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: