Loewe se zaměřuje na nová partnerství a trhy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Loewe se zaměřuje na nová partnerství a trhy

4. dubna 2019, 00.15 | Společnost Loewe, německý výrobce prémiových televizorů, prochází nyní vývojem – výroba se rozšiřuje o další technologie domácí zábavy se zaměřením na personalizovaný obraz, a především pak zvuk pro individuálního uživatele.

 

 „Společnost Loewe nyní transformujeme ve všech strategických oblastech. Kromě toho se více než kdy jindy zaměřujeme na silné stránky naší prémiové značky, odborné znalosti v oblasti vývoje, znalosti trhu a výrobní know-how. Kombinace těchto klíčových oblastí otevírá nyní nová mezinárodní partnerství. Nová koncepce vytváří vynikající pozici a předpoklad pro globální úspěchy," zdůrazňuje Dr. Ralf Vogt, předseda představenstva společnosti Loewe.

 

 

Rozsáhlá mezinárodní spolupráce

Kromě dlouhodobě zavedených partnerství s čínskou společností Hisense a korejským dodavatelem OLED obrazovek LG Display oznámilo nedávno Loewe spolupráci s japonskou obchodní a technologickou společností Toyoichi. V oblasti zvuku rozšiřuje spolupráci s tchajwanskou společností Jazz Hipster Corporation a kromě toho spolupracuje společnost dlouhodobě s univerzitami, vysokými školami, zdravotnickými výzkumnými ústavy i dalšími partnery a rozšiřuje působnost v oblasti personalizovaného zvuku a obrazu.

 

Nové technologie a světové prvenství

Posledním významným milníkem byla integrace softwaru „Mimi". Tímto krokem se televizory Loewe staly průkopníkem v přizpůsobení zvuku individuálním potřebám uživatele podle jeho sluchu. Loewe jsou první televizory na světě, které tuto vlastnost uživatelům nabízí. „Tento krok má významný vliv na kvalitu našich výrobků. Společně s naším kreativním centrem v Kronachu a pobočkami v Darmstadtu, Hannoveru, Mnichově a Berlíně budeme v budoucnu ještě více spolupracovat na rozvojových projektech s partnery," říká Ralf Vogt.

 

Rozšiřování sortimentu Loewe

Kromě samotné podstaty televizorů, obrazových technologií, budeme v budoucnu investovat ještě více do audio řešení," pokračuje Ralf Vogt. „Proto budeme nadále rozšiřovat loni založené audio centrum v Berlíně". Vzniknou také další kategorie produktů kompatibilních s Loewe, které budou pod záštitou značky nabízeny mimo jiné v Asii a Latinské Americe. Kromě toho plánuje Loewe nové platformy digitálních služeb, systémy a aplikace využívající domácí síť. „Naše společnost pracuje v současné době na modulárním systému domácí zábavy, který umožní zákazníkům využívat a objednávat digitální služby poskytované společností Loewe. Podrobnosti o této zásadní inovaci představíme poprvé na letošním veletrhu IFA v Berlíně."

 

 

loewe

 

Revitalizace továrny Loewe v Kronachu a rozšíření výroby LED televizorů do České republiky

Jako nezávislá organizační jednotka se továrna Loewe v Kronachu stává kompetenčním centrem pro oblast elektroniky a softwarových řešení. „To otevírá meziodvětvové příležitosti pro vstup dalších partnerů z národního i mezinárodního prostředí," říká Ralf Vogt. „Našim partnerům jsme dali k dispozici klíčové kompetence v oblasti softwaru i elektroniky a jsme otevřeni systémům finanční participace." Partnerství se společností Toyoichi umožnilo snížit náklady. Tato japonská technologická společnost provozuje nyní své sklady v Kronachu. Z výhod této spolupráce těží nejen Loewe, ale i třetí strany - tyto aktivity tvoří základ realizace zakázek pro společnosti působící v oblasti vzduchotechniky a stavebních a řídicích technologií. „Prémiové produkty budou i nadále vyráběny v naší nejmodernější továrně v Kronachu a ponesou označení „Made in Germany". Zároveň však přesouváme část výroby televizorů do České republiky, konkrétně do Plzně, kde budou vznikat produkty pro mladé zákazníky, kteří chtějí s prémiovým segmentem televizorů získat první zkušenosti," dodává Ralf Vogt.

 

Mezinárodní potenciál prémiové značky

Společnost bude více investovat do povědomí a image prémiové značky Loewe na mezinárodní úrovni. „Mnohem důležitější roli bude hrát digitální komunikace se zákazníky," říká Peter Nortmann, obchodní ředitel společnosti. Partnerské koncepty, včetně nových produktových kategorií, budou uváděny na trh i v zemích a na trzích, kde Loewe dosud není.

 

Všestranný přístup k prodeji - offline a online

V oblasti prodeje bude Loewe i nadále stavět především na partnerství s kvalifikovanými prodejci. „To nám pomáhá být v průběžném kontaktu se zákazníky a informovat je o novinkách Loewe," říká Peter Nortmann. „V rámci rozšiřování našeho portfolia zvyšujeme však také viditelnost značky prostřednictvím online prodeje, a to se zaměřením zejména na mladší uživatele. Tento prodejní model bude vhodný především pro nové plánované kategorie audio výrobků," dodává Nortmann. „Nechceme vytvořit vnitřní konkurenci mezi online a offline prodejem, ale využít, optimalizovat a vzájemně propojit výhody obou distribučních „cest".

 

Soustředění na hlavní oblasti podnikání

V budoucnu se bude Loewe soustředit na své klíčové kompetence a základní procesy. Důsledněji posílíme naši pozici mezinárodního partnera," říká Ralf Vogt. To vytvoří základ pro komplexní transformaci a zefektivnění společnosti. „V některých oblastech, jako je vývoj softwaru a marketing, budeme potřebovat více zaměstnanců. V dalších nepřímých odvětvích budeme naopak zefektivňovat procesy a počet zaměstnanců snižovat, tyto změny budou prováděny sociálně přijatelným způsobem. Zachování stabilní pracovní síly předpokládáme ve výrobě a nové pracovní příležitosti i zvýšení obratu přinesou aktivity související s rostoucí partnerskou sítí".

 

 

Zdroj: Loewe

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: