Mobilní, univerzální a zábavný – oddělitelný notebook Toshiba Satellite Click 10 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Mobilní, univerzální a zábavný – oddělitelný notebook Toshiba Satellite Click 10

Toshiba Satellite Click 10

25. prosince 2015, 10.09 | Toshiba představuje na našem trhu poprvé oddělitelný noteboook Satellite Click 10, který uživatelům přináší současně výhody notebooku i tabletu.

 

Snadno ho přeměníte z efektivního notebooku s plnohodnotnou klávesnicí na intuitivní tablet, který využijete na prohlížení a sdílení obsahu. Satellite Click 10 je vynikajícím přístrojem pro produktivní práci i následnou zábavu. Udělá radost všem, kteří ocení přednosti obou režimů, jak notebooku pro práci, tak tabletu na cesty.

 

Dokonalý obraz
Satellite Click 10 s úhlopříčkou 10,1″ (25,7 cm) má integrovaný WUXGA displej s rozlišením vyšším než Full HD - 1 920 × 1 200 bodů. To umožňuje uživatelům užít si fotek i živých videí se všemi detaily. Široký pozorovací úhel poskytuje jasný a zřetelný obraz i více lidem zároveň, je tedy vhodný například pro videokonference nebo prezentaci projektů. Vysoký jas vám pak umožní pracovat i na přímém slunečním světle.

 

Navržen pro mobilní způsob života
Díky vynikající, až patnáctihodinové výdrži na baterii, se mohou uživatelé bavit nebo produktivně pracovat až dva pracovní dny bez nutnosti nabíjení. Díky inteligentnímu systému

1Při přehrávání HD videa s nastavenou nízkou úrovní jasu a připojenou klávesnicí. 15 hodin platí pro model se 2 GB operační paměti, 14 hodin pro model se 4 GB operační paměti.

 

Při nabíjení se vždy nejdříve nabíjí tablet a naopak po odpojení zdroje se nejdříve vybíjí základna s klávesnicí. Tak je dosaženo maximální doby výdrže tabletu na baterii mimo základnu. Satellite Click 10 váží pouze 1,1 kg v podobě notebooku a samotný tablet jen 552 g. Na plnohodnotné klávesnici mohou uživatele komfortně psát doma i na cestách, šasi je provedeno v elegantní barvě Satin Gold.

 

Díky nové generaci procesoru Intel® AtomTM a až 4 GB vestavěné paměti RAM poskytuje Satellite Click 10 na takto mobilní zařízení vynikající výkon, což umožňuje rychlé surfování i efektivní práci s více aplikacemi naráz. Úložiště eMMC s kapacitou až 64 GB poskytuje dostatek úložného prostoru pro hudbu, fotografie i práci. Lze jej navíc díky slotu pro karty microSDTM dále rozšířit až o 128GB.

 

Optimalizován pro maximální využití systému Windows 10
Na Satellite Click 10 je předinstalovaný systém Windows 10 a obsahuje tlačítko k rychlému spuštění hlasem ovládané digitální asistentky Cortana . Díky duálnímu mikrofonu, který dokáže potlačit ruchy okolí, je nahrávaný zvuk jasný i v hlučné společnosti. Díky prostředí Continuum, které automaticky upravuje a optimalizuje obsah i aplikace, mohou uživatelé plynule přecházet mezi režimem notebooku a tabletu.

 

Užitečné funkce
Postranní stereo reproduktory s technologií Dolby® Digital PlusTM přináší kvalitní prostorový zvuk. Předinstalovaný software Toshiba TruRecorder analyzuje při nahrávání různé hlasy, automaticky identifikuje mluvčího a umožňuje přehrávání záznamu na jiných zařízeních. Aplikace TruCapture dovoluje uživatelům například vyfotit poznámky na tabuli a umístit je přímo do dokumentu ve Wordu, aniž by bylo nutné je pracně přepisovat. Kromě toho lze díky funkci rozpoznávání textu vyhledat na snímcích tištěná slova a snadno je přenášet do jiných aplikací.

Satellite Click 10 navíc podporuje bezdrátový přenos obrazu do kompatibilního televizoru. Díky dvěma plnohodnotným portům USB 2.0 na základně s klávesnicí a konektoru micro-USB či slotu pro karty microSDTM a portu Micro-HDMI® připojíte snadno další externí zařízení.

 

1Dostupnost digitální hlasové asistentky Cortana závisí na zemi prodeje.

 

Toshiba Satellite Click 10 LX5W-C-105 dostupný na našem trhu:

 • Displej: 10,1″ (25,7 cm) WUXGA (1 920 × 1 200 bodů) s pozorovacím úhlem 178°
 • Procesor: Intel® AtomTM
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Úložiště: 64 GB eMMC
 • Možnosti připojení:
 • Tablet: 1× port Micro-USB, 1× port Micro-HDMI®, 1× microSDTM
 • Notebook: 2× port USB 2.0
 • Komunikace: Wi-Fi® 802.11 a/b/g/n, Bluetooth® 4.0, Wireless Display
 • Kamera: přední 2Mpx HD kamera a zadní 8Mpx fotoaparát
 • Operační systém: Windows 10 Pro
 • Zvuk: postranní stereo reproduktory s technologií Dolby® Digital PlusTM
 • Výdrž na baterii: až 14 hodin1 s dokem s klávesnicí, 8 hodin samotný tablet
 • Barevné provedení: Satin Gold kartáčovaný hliník
 • Rozměry:
 • Tablet: 259 × 178 × 9 mm
 • Notebook: 259 × 185 × 22 mm
 • Hmotnost:
 • Tablet: 552 g
 • Notebook: 1,1 kg

Zdroj: toshiba-czech.com

 

 

Zdroj: http://www.toshiba-czech.com/press/releases/toshiba-satellite-click-10/

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: