NIKON: Nové možnosti videa nabízené objektivy NIKKOR předvedené ve dvou krátkých filmech - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

NIKON: Nové možnosti videa nabízené objektivy NIKKOR předvedené ve dvou krátkých filmech

Nikkor

1. dubna 2015, 08.39 | Nikon dnes představil řadu NIKKOR Motion Gallery, která nabízí dva krátké filmy natočené profesionálními filmovými studii a první z řady rozhovorů s designéry objektivů NIKKOR.

 

Tyto klipy ukazují, jak technologie NIKKOR posouvá hranice možností pro filmové umělce, a dále rozšiřují již existující nabídku zajímavého obsahu hostovaného na webu NIKKOR, který oslavuje 80. výročí existence značky NIKKOR.


NIKKOR Motion Gallery ukazuje filmy od předních umělců z různých žánrů a s různými filmovými styly. Spojuje je to, že posouvají hranice možného při natáčení videa. Efekty, které v nových dvou filmech uvidíte, byly umožněny díky použití objektivů NIKKOR s kamerami Nikon.

Pokud se chcete dozvědět, jak je to všechno možné, máme pro vás první z řady rozhovorů s designéry objektivů NIKKOR - Svazek 1: Jak to vidí designéři a jak vzniká objektiv? V tomto rozhovoru budou Takayuki Sensui a Toshinori hovořit o svém nadšení pro fotografování a navrhování objektivů. Dozvíte se, jaké jsou jejich neoblíbenější objektivy a jakým překážkám a výzvám čelí při procesu návrhu objektivu.

Tento nejnovější přidaný obsah je součástí kampaně při příležitosti oslav výročí značky NIKKOR. Ukazuje, jak se píše historie, když si technologie podá ruku s uměním. Další informace a obsah naleznete na stráncehttp://www.nikkor.com/history/.

 

 

Zdroj: http://www.nikon.cz/cs_CZ/press_room/press_presentation.page?Period=New&Quarter=0&SY=0&ID=templatedata%5Ccs_CZ%5Cnews_article%5Cdata%5CBV-PR-WWA1503-NIKKOR_FILMS

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: