Nové monitory Packard Bell Maestro a Viseo - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Nové monitory Packard Bell Maestro a Viseo

13. listopadu 2013, 14.08 | Acer představil inovované monitory Packard Bell pro uživatele hledající cenově dostupné displeje bez kompromisů v technických vlastnostech a designu. Na výběr jsou úhlopříčky od 18,5 až po 27 palců. Některé modely jsou k dispozici s IPS a VA panelem, který zaručuje ostrý obraz, přirozené barvy a široké pozorovací úhly (až 178 °).

 

Packard Bell Maestro

 

Oba nové modely této řady, 226DXbmid i 236Dbd, mají Full HD rozlišení s technologií IPS a poměrem stran 16:9. Používají technologii podsvitu bílými LED, která minimalizuje dopad na životní prostředí a zároveň nabízí vynikající výkon a dlouhou životnost. Kromě technologií, které přinášejí jasnější a ostřejší obraz, řada Maestro také nabízí bezrámový design. Černý rámeček je minimalizován, což umožňuje zaměřit se více na obsah displeje. Velmi vysoký kontrastní poměr až 100 000 000:1 a doba odezvy 5 ms se postará o redukci duchů v obrazu, řada Maestro se tudíž hodí i na přehrávání multimédií a hraní her. Zabudované reproduktory umožňují přehrávat zvuk v reálném čase přímo z monitoru. Oba modely jsou vybaveny porty HDMI, VGA a DVI pro možnost připojení celé řady externích zařízení.

 

Packard Bell Maestro

 

Packard Bell Viseo

 

Displeje řady Viseo s úhlopříčkami v rozmezí od 18,5 do 27 palců mají štíhlou konstrukci, která ušetří místo na stole, a přitom poskytne vše podstatné. Díky obrazu s vysokým rozlišením, poměru stran 16:9 a širokým možnostem připojení se tyto monitory hodí nejen na práci, ale také na hraní her a sledování filmů a jsou výbornou volbou pro studenty. A model s délkou úhlopříčky 27 palců je vybaven VA panelem s širokými pozorovacími úhly.

 

Packard Bell Viseo

 

Monitory v elegantním provedení s lesklým povrchem jsou cíleny na domácí uživatele, kteří si potrpí na stylový vzhled a prostorově úsporné řešení a prodávají se za ceny od 2200 Kč.

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: