Samyang AF 85mm f/1.4 RF - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Samyang AF 85mm f/1.4 RF

29. května 2020, 21.40 | Příchod jednoho z nejvíce očekávaných nových fotoaparátů, Canon R5 je na spadnutí. Společnost Samyang právě přišla na trh s dokonalým doplňkem pro tento fotoaparát, novým objektivem Samyang AF 85mm f/1.4 RF.

 

Tento nový objektiv přináší nádherný bokeh, vynikající kvalitu obrazu a spolehlivé automatické ostření. Společně s objektivem AF 14mm f/2.8 RF, nedávno uvedeným na trh, otevírá Samyang AF 85mm f/1.4 RF nové možnosti majitelům fotoaparátů Canon EOS R. Ohnisková vzdálenost 85mm je nejvšestrannější ohniskovou vzdáleností pro portrétovou fotografii a umožňuje fotografům úžasné záběry s bezvadnými detaily.

 

Impozantní optika

AF 85mm f/1.4 RF se skládá z 11 členů v 8 skupinách, se 4 HR členy s vysokým indexem lomu a ED členy s extra nízkým rozptylem, tvořící objektiv s impozantní kvalitou obrazu od kraje ke kraji. Tato vynikající optická konstrukce společně s 9lamelovou clonou poskytuje přirozený kruhový bokeh s fantastickým rozostřeným efektem. Vytváří mělkou hloubku zaostření, která plynule zastírá pozadí a zdůrazňuje příběh fotografovaného objektu.

 

Ohnisková vzdálenost 85mm v kombinaci s vysokou světelností f/1.4 poskytuje fotografům možnost dosáhnout dramaticky mělké hloubky zorného pole. Naprostá nutnost pro všechny fotografy svateb a portrétů, bez které se toto léto neobejdou!

 

Samyang AF 85mm f/1.4 RF

 

Kromě úžasné optické konstrukci vybavila společnost Samyang objektiv také zaostřovacím motorem DLSM (Dual Linear Sonic Motor) s tichým a efektivním výkonem pro automatické ostření. Tím se objektiv stává úžasným pomocníkem nejen pro fotografy, ale i pro tvůrce videí. Ochranné těsnění proti povětrnostním podmínkám chrání objektiv před prachem, lehkým deštěm a sněhem a umožňuje pořizování úchvatných snímků i za horších podmínek.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Lehký a kompaktní
  • 9lamelová clona pro přirozeně kruhový bokeh
  • Zaostřovací motor DLSM (Dual Linear Sonic Motor) s tichým a spolehlivým chodem pro automatické ostření
  • Vynikající objektiv pro fotografy i tvůrce videí
  • Utěsněný proti nepříznivým vlivům počasí

 

 

Objektiv bude k dispozici v červenci 2020 a doporučená prodejní cena je 16.990,- Kč / 639 €

 

 

Zdroj: Samyang

 

 

Samyang AF 85mm f/1.4 RF

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: