Sharp - dvě nové vysokorychlostní, velkoobjemové MFP - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Sharp - dvě nové vysokorychlostní, velkoobjemové MFP

17. ledna 2019, 19.59 | Sharp oznámil dva nové přírůstky do řady svých vyspělých černobílých zařízení formátu A3, modely MX-M7570 a MX-M6570.

 

Tyto vysokorychlostní kancelářské MFP nabízí stejné výkonné funkce a funkcionalitu jako nejnovější modely Sharp formátu A3, přičemž doplňují vyspělé možnosti dokončovacích úprav, jež podnikům dle potřeby umožňují produkci velkého objemu profesionálně upravených dokumentů.  

 

Modely MX-M7570 a MX-M6570 nabízí širokou paletu možností podávání papíru a dokončovacích úprav, přičemž umožňují vysoce kvalitní dokončování mnoha druhů tištěných dokumentů. Tato odolná zařízení jsou s maximální kapacitou 6700 listů papíru a funkcionalitou nepřetržitého tisku ideální pro prostředí vyžadující vysokou rychlost práce a velkým objemem tisku. Díky této funkcionalitě není nutno přerušovat tiskovou úlohu, pokud je zapotřebí vyměnit toner.

 

Nové modely nabízí rychlost tisku 75 str./min. a mimo také intuitivní a časově úsporné funkce pro zvýšení produktivity, jako je uživatelsky upravitelná dotyková LCD obrazovka s úhlopříčkou 10,1" a pohybový senzor, jenž detekuje příchozí uživatele a zajišťuje neustálou připravenost zařízení.  Zavedení tohoto společného rozhraní napříč celou nabídkou zařízení Sharp formátu A3 znamená, že ať už si zákazníci vyberou jakékoli zařízení, barevné nebo černobílé, je uživatelské i administrátorské prostředí vždy stejné a komfortní. 

 

Modely MX-M7570 a MX-M6570 podporují flexibilní způsob práce, rozšiřují možnosti workflow pro pracovníky v terénu a díky přímému tisku souborů MS Office z USB odstraňují omezení z pohledu použitelných formátů souborů. Funkce OCR pro skenování také umožňuje rychlou a jednoduchou digitalizaci dokumentů do editovatelných, prohledávatelných souborů formátu Microsoft Office a PDF.

 

MFP lze také snadno integrovat se stávajícími síťovými aplikacemi a mobilními a veřejnými cloudovými službami, takže lze informace bezpečně odkudkoli a kdykoli sdílet a přistupovat k nim, což optimalizuje produktivitu pracovní skupiny. Cloudová konektivita dostupná pomocí funkcionality Sharp Cloud Connect umožňuje snadný přístup k populárním službám, jako je Microsoft OneDrive® for Business, SharePoint® Online, Box a Google DriveTM i Cloud Portal Office.

 

Alexandr Stočes, Product Manager, Sharp Electronics CEE, uvádí, „Modely MX-M7570 a MX-M6570 byly navrženy se zaměřením na zákazníka a jejich prioritou je dokonalá integrace a snadné použití ze strany uživatelů pracujících s velkoobjemovým tiskem. Díky zaměření na funkce a funkcionalitu, jež přináší podnikům ty největší výhody, jsou naše nové MFP formátu A3 schopny podporovat dnešní způsob práce kanceláří a pomáhají vytvořit lepší pracovní prostředí pro naše zákazníky po celé Evropě."

 

Pro úplný klid uživatelů jsou tyto modely vybaveny funkcí několikaúrovňového zabezpečení Sharp, jež společnostem pomáhá chránit jimi ukládaná, skenovaná a tištěná data. Tyto MFP jsou také standardně vybaveny funkcí uvolnění tisku bez použití serveru, jež uživatelům umožňuje ukládat tiskové úlohy k pozdější autorizaci. To znamená, že jsou dokumenty tištěny pouze tehdy, když je uživatel u zařízení a chrání tak citlivé dokumenty před tím, aby byly ponechány bez dohledu vytištěné v přihrádce tiskárny.

Modely MX-M7570 a MX-M6570 jsou nyní k dispozici u společnosti Sharp a jejích partnerů. Pro bližší informace navštivte www.sharp.cz

 

Zdroj: Sharp

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: