Toshiba představuje tablet ENCORE 2 WRITE, který spojuje efektivitu systému Windows8.1 s přesností dotykového pera - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:



Novinky - příslušenství

Toshiba představuje tablet ENCORE 2 WRITE, který spojuje efektivitu systému Windows8.1 s přesností dotykového pera

Toshiba Encore 2

29. ledna 2015, 08.09 | · Nové tablety s úhlopříčkou 25,65 cm (10,1") a 20,32 cm (8") jsou pro větší kreativitu a produktivitu doplněny dotykovým perem TruPen
· Aplikace TruNote a TruCapture umožňují uživatelům efektivně využívat možnost práce s poznámkami a fotkami
· Ideální pro práci díky pokročilé konektivitě, duálnímu mikrofonu a ročnímu předplatnému Microsoft Office 365 Personal

Toshiba Europe GmbH představuje dva nové tablety se systémem Windows 8.1 Update with Bing - Encore 2 Write WT10PE-A s úhlopříčkou 25,65 cm (10,1") a Encore 2 Write WT8PE-B s 20,32 cm (8") displejem. Oba modely jsou dodávány s TruPen, což uživatelům umožňuje velmi přesně ovládat systém a pracovat. Psaní poznámek z jednání nebo přednášky, kreslení nebo úprava fotografií má díky tomu pokročilé možnosti.

 

S výkonnými procesory Intel® AtomTM jsou tablety Encore 2 Write ideálními společníky na cesty. Uživatelé mohou během dne využít efektivně každou volnou chvíli. Obě zařízení obsahují v ceně roční předplatné sady Microsoft Office 365 Personal, která umožňuje synchronizaci dat v cloudu s využitím služby OneNote.

Elegantní a lehký 25,65 cm (10,1") Encore 2 Write má velký a jasný displej, který je vhodný na prohlížení jakýchkoli multimédií. Ve spojení s perem TruPen je ideálním nástrojem pro psaní poznámek, kreslení, detailní úpravu fotografií nebo jakoukoli jinou práci vyžadující maximální přesnost. Těm, kteří požadují větší mobilitu, je určen Encore 2 Write s úhlopříčkou 20,32 cm (8"). Je optimalizován pro použití jednou rukou v režimu na výšku, takže snadno nahradí notebook, když potřebujete při práci či studiu rychle zkontrolovat nebo napsat poznámky.

 

Maximální přesnost
Tablety Encore 2 Write jsou navrženy pro intuitivní práci a psaní poznámek rukou s využitím poznatků společností Toshiba a Wacom. Pero TruPen využívá technologii Wacom feel IT (branded feelTM) a poskytuje skutečný pocit psaní perem na papír s vysokou přesností a nízkým třením. Je ergonomický tvarované a díky hrotu citlivému na tlak budete mít pod kontrolou každý tah. Oba tablety disponují otvorem k jeho uložení.

Předinstalovaná aplikace TruNote dokáže rozpoznat rukopis a úzce spolupracuje se sadou Microsoft Office 365 Personal. Díky tomu mohou být uživatelé maximálně efektivní při tvorbě a úpravě obsahu. Funkce Quick Note umožňuje zápis poznámek i bez přihlášení. Poznámky pak budou automaticky zobrazeny při spuštění TruNote. Funkce vyhledávání1su umožňuje najít jakýkoli text i v ručně psaných poznámkách a může být použita i při vyhledávání na webu. Ručně psané poznámky je možné rychle překlopit do aplikace Microsoft Office pro jejich další využití například při psaní nového e-mailu v Outlooku nebo tvorbě prezentace v PowerPointu.

 

Vysoký výkon
Tablety Encore 2 Write pohání procesor Intel® AtomTM, který jim dodává dostatek výkonu a rychlosti i pro nejnovější aplikace, poskytuje skvělou grafiku a rychlý start. Oba modely jsou vybaveny 2 GB operační paměti pro bezproblémový multitasking. Baterie jim dodává energii pro celodenní práci až po dobu 8,5 hodiny2.

 

Živé fotografie
Pro zachycení působivých momentek mohou uživatelé využít zadní 8MP fotoaparát s automatickým ostřením. K dispozici je také přední 1,2MP kamera s vestavěným mikrofonem pro Skype videohovory. Předinstalovaná aplikace TruCapture dokáže po vyfocení tabulí, dokumentů nebo projekcí automaticky zlepšit čitelnost, inteligentně oříznout obrázek, snížit nepříjemné odrazy a upravit korekci barev. Díky funkci rozpoznávání znaků mohou uživatelé v dokumentech pořízených prostřednictvím TruCapture vyhledávat vytištěná slova.

 

Windows 8.1 with Bing
Encore 2 Write je dodáván se systémem Windows 8.1 Update with Bing, který zahrnuje několik aktualizovaných funkcí. Tyto tablety obsahují roční předplatné sady Microsoft Office 365 Personal, se kterou mohou uživatelé číst, editovat, vytvářet a sdílet dokumenty nebo prezentace. Využít lze aplikace Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access a OneNote. Součástí předplatného je také až 1 TB on-line datového prostoru na OneDrive3 a volné minuty pro telefonování prostřednictvím Skype4. Uživatelé mohou snadno ukládat a přistupovat ke svým dokumentům v cloudu, nebo zůstat v kontaktu s kolegy a přáteli. Předplatné Microsoft Office 365 Personal umožňuje také instalaci na jednom dalším počítači.

„Nové tablety Toshiba Encore 2 Write s perem TruPen a sadou Microsoft OneNote poskytují uživatelům novou úroveň digitální produktivity," řekl Peter Han, viceprezident pro celosvětový marketing OEM, Microsoft Corp. „K tomu se přidává možnost synchronizovat data prostřednictvím OneNote v cloudu a sdílet je napříč zařízeními."

 

Připojen, připraven na cokoli

Množství možností připojení umožňuje uživatelům rychle přenášet svá videa, hry a hudbu, stejně jako zobrazit obsah na velké obrazovce. Oba tablety mají integrovaný Micro-USB port a slot microSD, s jehož pomocí lze rozšířit vnitřní paměť až o 128 GB pro fotografie či jiná data. Encore 2 Write WT10PE-A je možné propojit s televizorem s využitím Micro-HDMI® výstupu a oba modely mají podporu wireless display pro bezdrátový přenos obrazu do TV. Duální mikrofon eliminuje šum na pozadí a vylepšuje tak zvuk při videohovorech. Reproduktory s rozšířením Dolby® Digital Plus Advanced Audio dokáží vytvořit autentický prostorový zvuk.

 

Výjimečně stylový design
Stylová barva Satin GoldTM a štíhlé provedení dává tabletům Encore 2 Write skutečně vyniknout. Oba mají vynikající ergonomii se zaoblenými hranami. Reproduktory i všechny porty jsou umístěny tak, aby jejich použití bylo snadné a intuitivní.

 

Uživatelsky přívětivé
Aplikace Toshiba Display Utility je snadno přístupná a pro lepší použitelnost operačního systému na tabletu zvětšuje prvky, jako například menu či ikony. To přispívá k pohodlnému ovládání především menšího tabletu Encore 2 Write WT8PE-B.

Tablety Encore 2 Write budou v Evropě k dostání během prvního čtvrtletí roku 2015.

 

Tablety Toshiba Encore 2 Write:

 • Pero: TruPen (technologie Wacom feelTM Active Electrostatics Pen)
 • Procesory: Intel® AtomTM Z3735F
 • Datový prostor: 32 GB
 • Operační paměť: 2 GB
 • Komunikace: 802.11 a/b/g/n Wi-Fi®, Bluetooth® 4.0, podpora wireless display
 • Webkamera: zadní kamera 8 MP sautomatickým ostřením, 1,2MP přední fotoaparát svestavěným duálním mikrofonem sfunkcí potlačení šumu
 • Audio: 2 x 0,5 W stereo reproduktory s Dolby® Digital Plus
 • Operační systém: Windows 8.1 Update with Bing
 • Roční předplatné Microsoft Office 365 Personal
 • Výdrž baterie: až 8,5 hodiny1
 • Barva: Satin GoldTM

 

Toshiba Encore 2 Write WT10PE-A (10.1"):

 • Displej: 25,65 cm (10,1") 1280 x 800, skapacitním ovládáním spodporou 10 bodů
 • Konektivita: 1x Micro-USB 2.0, 1x Micro-HDMI®, 1x microSD/SDHC/SDXC až 128 GB, combo jack 3,5 mm pro sluchátka/mikrofon
 • Rozměry: 258,89 x 175,08 x 9,03 mm
 • Hmotnost: 557 g

 

Toshiba Encore 2 Write WT8PE-B (8"):

 • Displej: 20,32 cm (8") 1280 x 800, skapacitním ovládáním spodporou 10 bodů
 • Konektivita: 1x Micro-USB 2.0, 1x microSD/SDHC/SDXC až 128 GB, combo jack 3,5 mm pro sluchátka/mikrofon
 • Rozměry: 210,86 x 132,16 x 9,59 mm
 • Hmotnost: 389 g

 

Zdroj: toshiba-czech.com

 

 

Zdroj: http://www.toshiba-czech.com/press/releases/Toshiba_Encore_2_Write/

Toshiba Encore 2

Toshiba Encore 2

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: