Začněte odpočítávat čas. Hodinky Samsung Gear S2 míří do Česka - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Začněte odpočítávat čas. Hodinky Samsung Gear S2 míří do Česka

Samsung Gear S2

19. října 2015, 08.08 | S nejnovějšími chytrými hodinkami Samsung Gear S2 získávají vyznavači sportovního i elegantního stylu neustálou kontrolu nad svým kalendářem, e-maily, zprávami i zdravým životním stylem.

 

Příznivci nositelných zařízení v Česku mají další možnost, jak si udělat radost. Samsung uvádí na trh nové chytré hodinky Gear S2 v elegantní i sportovní verzi. Oba modely vynikají výkonným procesorem i operačním systémem, baterií s dlouhou životností a možností bezdrátového nabíjení a také displejem s vysokým rozlišením. Díky široké nabídce aplikací a příslušenství lze hodinky přizpůsobit osobním potřebám i vkusu. Samsung Gear S2 budou na českém trhu dostupné ve sportovní verzi za 8 999 Kč s DPH a velegantní verzi classic za 9 999 Kč s DPH, a to v první polovině listopadu.

 

Ciferník hodinek Samsung Gear S2 je tenký 11,4 mm. Aplikace speciálně upravené pro kruhové rozhraní jsou na 1,2palcovém AMOLED displeji s rozlišením 360 x 360 (302 ppi) zřetelně viditelné, takže uživatel nepropásne žádné upozornění. O plynulý výkon se stará operační systém Tizen, optimalizovaný 1GHz dvoujádrový procesor a 512MB paměť RAM. Aby se hodinky nabily, stačí je položit na bezdrátovou dokovací stanici, která je součástí balení. Standardní výdrž baterie je 2-3 dny.

 

Snadný přístup k mnoha aplikacím

Samsung Gear S2 se ovládají pomocí otočné lunety a tlačítek Home a Back. Uživatelé tak mají snadný přístup k oznámením i aplikacím a jsou neustále ve spojení se svým kalendářem, kontakty,  e-mailem a zprávami. Dokonce mohou přímo přes hodinky i krátké textové zprávy odesílat.

 

Nové fitness funkce hodinek Samsung Gear S2 pomáhají uživatelům s udržením dobré fyzické kondice. Díky 24hodinovému záznamu denních činností a motivačním upomínkám mají majitelé hodinek neustálý přehled o svých aktivitách. Další užitečnou funkcí je NFC technologie, která umožňuje prostřednictvím hodinek placení v obchodě. Využívat je lze také jako chytré klíče od auta či domu nebo jako dálkové ovladače Smart domácností.

 

Elegantní i sportovní provedení

Dvěma variantami hodinek (Gear S2 a Gear S2 classic) Samsung oslovuje různé skupiny uživatelů. Na českém trhu budou dostupné v první polovině listopadu 2015. Sportovní hodinky Samsung Gear S2 se budou prodávat v tmavě šedém provedení s tmavošedým páskem, nebo ve stříbrném provedení s bílým páskem za 8 999 Kč s DPH. Elegantní verze Samsung Gear S2 classic bude k dispozici v černé barvě s koženým páskem za 9 999 Kč s DPH. Ve spolupráci s partnery nabídne Samsung jako doplňky také další varianty řemínků.

 

Zdroj: samsung.com

 

 

Zdroj: http://www.samsung.com/cz/news/local/start-the-countdown-because-samsung-gear-s2-watch-is-heading-to-the-czech-republic

Samsung Gear S2

Samsung Gear S2

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: