BenQ představí na veletrhu ISE 2019 zobrazení budoucnosti - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - profi technika

BenQ představí na veletrhu ISE 2019 zobrazení budoucnosti

24. ledna 2019, 18.08 | Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný poskytovatel inovativních řešení zobrazování, ukáže na veletrhu ISE 2019 svá nejmodernější softwarová a hardwarová řešení pro AV průmysl.

 

K vidění bude kompletní řada laserových projektorů, interaktivní panely (IFP), chytré velkoformátové displeje a představení se dočká také nové bezdrátové řešení InstaShow WDC20.

 

InstaShow WDC20, navazující na předchozí model WDC10, je zařízení spolupracující s notebooky, chytrými mobilními telefony a tablety, přinášející bezinstalační bezdrátovou prezentaci, nově včetně interaktivity, a možnost práce až na čtyřech rozdělených obrazech. Toto unikátní řešení umožňuje několika uživatelům spustit prezentace bezdrátově z jednoho zařízení a představuje tak významný krok k lepší spolupráci na pracovišti.

Na poli displejů vyzdvihne BenQ několik produktů potvrzujících závazek poskytovat nejlepší možné služby zákazníkům. Příkladem může být cloudové řešení ve spojení s velkoformátovými displeji (IFP), stejně jako Google Jamboard s možností vytvářet, prezentovat a ukládat projekty na reprezentativním monitoru. Interaktivní přednosti produktů BenQ budou na první pohled zřejmé také u projektorů s ultra krátkou projekční vzdáleností (označení UST) pokrývající trh od vzdělávání přes zasedací místnosti až po muzea.

 

Inovativní softwarová řešení budou k vidění také ve velkoformátových chytrých displejích, respektive displejích BenQ barového typu, které nabízí vlastní systém BenQ X-Sign CMS se schopností ovládat několik displejů najednou, včetně správy právě zobrazovaného obsahu na každém z nich. Aplikace EZWrite 5 umožnuje v řadě interaktivních panelů RP vytvářet obsah v cloudovém prostředí a sdílel jej napříč dalšími zařízeními včetně dalších BenQ IFP panelů, což vede k rychlé, plynulé kooperaci. Tyto a další přednosti softwarových řešení budou hlavní náplní účasti BenQ na veletrhu ISE 2019. Již desátá presentace společnosti v řadě bude k vidění na stánku 1-N10 v hale 1.

 

To nejlepší z pohledu BenQ na ISE 2019:

  • Představení InstaShow WDC20 - bezdrátové řešení pro prezentaci, nyní s podporou mobilních zařízení, rozšířené interaktivity a možností rozdělení obrazu na 4 části.
  • Kompletní řada laserových projektorů - například LW890UST, LW720, LU9235 na kterých BenQ představí využití v různých prostředích, jako jsou zasedací místnosti, školy, muzea aj.
  • Velkoformátové chytré displeje a displeje barového typu - obě série displejů disponují vlastním softwarem řízení X-Sign CMS a poradí si také s obsahem ve 4K rozlišení. Vysoký jas a integrovaný software je předurčuje pro využití v malých, středních i velkých podnicích.
  • Interaktivní displeje (IFP) - BenQ IFP panely poskytují vynikající kvalitu obrazu díky 4K Ultra HD rozlišení současně s moderní správou účtů a aplikací EZWrite 5.
  • Google Jamboard - 55palcový displej fungující přes cloud navržený pro uživatele služeb G Suite.

 

 

Zdroj: BenQ

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - profi technika  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: