Bezpečný způsob ukládání videozáznamů z domácnosti nebo kanceláře - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - profi technika

Bezpečný způsob ukládání videozáznamů z domácnosti nebo kanceláře

18. října 2018, 12.09 | Společnost D-Link, světová jednička v oblasti chytrých řešení pro sledování domácnosti, oznámila zavedení nové služby mydlink™ Cloud Recording, která poskytuje zákazníkům bezpečné místo pro nahrávání, ukládání a sdílení záběrů pořízených doma nebo v kanceláři.

 

D-Link již přes 31 let navrhuje, vyvíjí a vyrábí oceňovaná řešení pro kabelové i bezdrátové počítačové sítě, kamerový dohled, ukládání dat a automatizaci domácnosti. Jako globální lídr v oblasti konektivity rozvíjí technologie firemních sítí a dodává firmám vybavení pro zefektivnění práce. Je také důležitým průkopníkem na trhu pro automatizaci domácností. Umožňuje lidem na celém světě snadno a za dostupnou cenu monitorovat, automatizovat a ovládat jejich dům kdykoli a kdekoli přes smartphone nebo tablet.

Rozsáhlá řada inovativních, výkonných a intuitivně použitelných technologií D-Link je dostupná firmám i běžným spotřebitelům prostřednictvím globální sítě obchodních kanálů, prodejců a poskytovatelů služeb.

 

 

Cloud Recording

Služba je podporována širokou škálou oceňovaného portfolia kamer mydlinkTM od společnosti D-Link a nabízí bezpečný způsob ukládání videozáznamů z domácnosti nebo kanceláře vždy, když je zjištěn podezřelý pohyb nebo zvuk. Majitelé účtu mohou snadno a rychle sdílet videa s rodinou a přáteli. Záznamy jsou uchovávány zdarma po dobu 24 hodin s možností upgradovat na jeden z cenově výhodných placených plánů, které prodlužují dobu uložení na 30 dnů a podporují až 10 připojených kamer.

Aplikace mydlinkTM, která je zdarma ke stažení z hlavních obchodů s aplikacemi, umožňuje z libovolného místa na světě nahrávat přímo do cloudu, prohlížet uložená videa nebo v reálném čase sledovat, co se právě nahrává. Služba mydlinkTM Cloud Recording dává uživatelům úplnou kontrolu nad tím, co a kdy se nahrává, a dokáže spolupracovat s virtuálními pomocníky Amazon Alexa a Google Assistant nebo využívat programovací platformu IFTTT (If This Then That).

 

D-Link

 

Konfigurace služby mydlinkTM Cloud Recording je jednoduchá. Uživatelé mohou pomocí aplikace přidávat svoje domácí a kancelářská zařízení, nastavovat automatické operace, zapínat a vypínat zařízení nebo aktivovat režimy ochrany soukromí i na několika zařízeních současně jedním klepnutím na příslušné tlačítko. Když je do aplikace mydlinkTM zaregistrováno několik kamer, je možné sledovat dění v každém koutě domu nebo kanceláře přehledně na jediné obrazovce.

 

Služba Cloud Recording je kompatibilní se širokou škálou nedávno uvedených kamer mydlinkTM pro střežení a zabezpečení domu včetně:

  • mydlinkTM Pro Wire-Free Camera Kit (DCS-2802KT-EU)
  • mydlinkTM Mini HD Wi-Fi Camera (DCS-8000LH)
  • mydlinkTM HD Wi-Fi Camera (DCS-8010LH)
  • mydlinkTM HD 180 Degree Wi-Fi Camera (DCS-8100LH)
  • mydlinkTM Full HD Wi-Fi Camera (DCS-8300LH)
  • mydlinkTM Full HD Pan & Tilt Wi-Fi Camera (DCS-8525LH)

 

Zdroj: D-Link

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - profi technika  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: