Sony Cinema Line nová řada kamer - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - profi technika

Sony Cinema Line nová řada kamer

17. září 2020, 22.58 | Nová řada kamer Sony Cinema Line představuje rozšířené portfolio kamer pro tvůrce obsahu, kterým nabídne technologii vytvořenou pro digitální kinematografickou

produkci. Přináší kýženou kinematografickou kvalitu, ale také zlepšenou ovladatelnost a spolehlivost, která splňuje požadavky tvůrců. Nová série bude přesahovat charakteristiky základní filmové kamery a profesionálních videokamer.

 

V roce 2000 uvedla společnost Sony na trh model HDW-F900. HDW-F900 zahájila éru digitální kinematografie jako první 24p digitální filmová kamera na světě. VENICE a další produkty následovaly jako odpověď na bezpočet rozhovorů s kameramany a tvůrci obrazového obsahu.

 

Stávající produkty z portfolia Sony se stanou součástí řady Cinema Line, včetně modelů VENICE a FX9. Model VENICE se stal volbou pro digitální produkci filmů a FX9 má dobré výsledky při tvorbě dokumentárních snímků. Dalším krokem je nový model, který zaujme vizuální tvůrce.

 

Sony představí a začne dovážet novinku z této řady, model FX6, na konci roku 2020.

 

Každá z kamer Cinema Line se bude vyvíjet podle zpětné vazby uživatelů: aktualizace FX9 verze 3 bude k dispozici v roce 2021 a nabídne rozšíření o S700PTP, které umožní dálkové ovládání kamer Sony, režim Center Scan pro 16mm objektivy Super a podporu objektivů B4 s adaptérem, stejně jako další funkce.

 

Zároveň s tím dostane kamera VENICE v listopadu 2020 několik nových funkcí ve verzi V6.0, které zlepší její ovládání při vysílání a při natáčení naživo.

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - profi technika  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: