Canon imageFORMULA DR-G1100 a DR-G1130 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - skenery

Canon imageFORMULA DR-G1100 a DR-G1130

27. ledna 2013, 07.57 | Canon představil dva nové modely řady imageFORMULA – vysokorychlostní produkční skenery formátu A3 DR-G1100 a DR-G1130. Uživatelům nabízejí rychlé skenování, snadné používání a větší pohodlí. Obě novinky jsou určeny zejména pro specializovaná pracoviště, kde dochází k digitalizaci velkých objemů dokumentů, ať už za účelem následného zpracování, nebo archivace.

 

European Document Scanning Solutions Director společnosti Canon Europe Sean Suematsu konkrétně jmenuje jako cílovou klientelu tzv. digitální podatelny a uvádí: „Rychlé a spolehlivé skenování je pro tato náročná prostředí kritické. My na tuto potřebu reagujeme představením dvou vysoce kvalitních produkčních skenerů, které nahrazují naše úspěšně modely imageFORMULA DR-6050C, DR-7550C a DR-9050C.“ 

 

Oba nové skenery jsou obohaceny o zdokonalenou funkci OCR pro rozpoznávání znaků/písma a o technologii Multistream, s níž mohou uživatelé zhotovit současně dva snímky při jednom skenování. Oba mají automatický podavač s kapacitou 500 listů.

 

Model imageFORMULA DR-G1100 zpracovává dokumenty skenovací rychlost až 200, imageFORMULA DR-G1130 pak až 260 obrázků za minutu. Díky novému plochému způsobu podávání papíru mohou uživatelé zpracovávat široké spektrum typů dokumentů. Skenery si poradí s velmi jemnými listy o gramáži 20 g/m2 i s kartóny 255 g/m2. S pomocí režimu Folio lze dokonce skenovat dokumenty formátu A1. Uživatelé si mohou skenery rozšířit i o volitelné ploché lože imageFORMULA Flatbed Scanner Unit 201 nebo 101. Lože umožňuje snímat knihy nebo jiné vázané podklady o formátu A4 a A3, která nelze skenovat automatickým podavačem.

 

Canon imageFORMULA DR-G1100 a DR-G1130

 

Robustní podávací mechanismus přístrojů imageFORMULA DR-G1100 a DR-G1130 nabízí tři režimy posuvu, které zajišťují nepřerušované, souvislé skenování podkladů různých velikostí v dávkách. Pro dosažení vyšší spolehlivosti disponují oba přístroje detekčním mechanismem pro odhalování svorek, což zabraňuje poškození dokumentů.

 

Skenery imageFORMULA DR-G1100 a DR-G1130 jsou dostupné ve všech prodejních kancelářích firmy Canon i u vybraných evropských distribučních partnerů.

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - skenery  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: