HP Scanjet 300 Photo Scanner - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - skenery

HP Scanjet 300 Photo Scanner

14. března 2013, 18.39 | Společnost HP uvedla do prodeje nový skener, nejmenší plochý skener ve svém portfoliu. Je navržen hlavně jako efektivní doplněk výbavy každé kanceláře, zejména pak pro zaneprázdněné pracovníky středně velkých firem, jimž šetří čas díky rychlému kvalitnímu skenování a snadnému ovládání. Díky rychlosti jej výrobce uvádí také jako „desetisekundový skener“.

Kompaktní HP Scanjet 300 Photo Scanner dokáže po stisku jediného tlačítka naskenovat jednostránkový dokument formátu A4 v rozlišení 200 dpi za pouhých 14 s. Jak ale naznačuje i samotné označení, skenovat lze také fotografie či jiné plošné obrazové předlohy. Fotografii formátu 10 × 15 cm zdigitalizuje za 21 s. Firemní uživatelé ocení také možnost skenování přímo do cloudového úložiště a funkci pro odeslání naskenovaných fotografií a dokumentů e-mailem. Skener HP Scanjet 300 Photo Scanner máme k dispozici pro test, recenzi uveřejníme v dohledné době.

 

HP Scanjet 300 Photo Scanner - otevřený

 

K napájení i propojení s počítačem stačí jediný USB kabel a po snadné instalaci lze skener ihned začít používat. Kreativní uživatelé mohou využít i funkce softwaru ArcSoft PhotoStudio 6 pro ořezávání a správu naskenovaných obrazů a jejich tisk v různých velikostech.

 

HP Scanjet 300 Photo Scanner - detail

 

Společně s modelem HP Scanjet 300 Photo Scanner představila společnost HP také skener HP Scanjet 200 se stejnými, intuitivně ovladatelnými funkcemi, jen s jiným rozlišením skenování. Model Scanjet 300 Photo Scanner je v prodeji za koncovou cenu 1999 Kč, Scanjet 200 Photo Scanner lze pořídit za 1699 Kč. Obě ceny jsou včetně DPH.

 

HP Scanjet 300 Photo Scanner

 

Podrobnosti najdete v připojeném datasheetu, který si zde můžete otevřít v novém okně (PDF, čeština). 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - skenery  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: