Adobe: novinky v on-line akci Create Now - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - software

Adobe: novinky v on-line akci Create Now

18. prosince 2012, 16.03 | Společnost Adobe Systems představila v rámci své nabídky Adobe Creative Cloud v on-line akci Create Now zajímavou aktualizaci. Členové Creative Cloud mají nyní přístup k více než dvanácti novým exkluzivním funkcím pro Adobe Photoshop. Navíc představila i novou verzi Creative Cloud pro týmy, usnadňující spolupráci kreativních profesionálů s kolegy, a nové funkce pro mobilní design webových stránek v rámci Adobe Muse.

 

Společnost také spustila Creative Cloud Connection pro synchronizaci stolních počítačů a společné sdílení a Creative Cloud Training, knihovnu instruktážních videí od klíčových partnerů. Vedle toho Adobe představilo neomezený přístup k technologii digitálního publikování používané předními vydavateli pro vytváření interaktivního obsahu pro iPad. Podrobnosti najdete v následující zprávě a na webu Adobe.cz.

 

Adobe: novinky v on-line akci Create Now

 

Adobe Creative Cloud vévodí nové funkce Photoshopu a verze Team

Společnost Adobe Systems představila významnou aktualizaci v rámci své nabídky Adobe Creative Cloud. V rámci on-line akce Create Now společnost oznámila, že nyní budou mít členové Creative Cloud přístup k více než tuctu nových exkluzivních funkcí pro Adobe Photoshop. Kromě toho společnost Adobe představila novou verzi Creative Cloud pro týmy usnadňující spolupráci kreativních profesionálů s kolegy a nové funkce pro mobilní design webových stránek v rámci Adobe Muse. Dále spustila Creative Cloud Connection pro synchronizaci stolních počítačů a společné sdílení a Creative Cloud Training, knihovnu prémiových instruktážních videí od klíčových partnerů. Vedle toho Adobe prezentovalo neomezený přístup k technologii digitálního publikování používané předními vydavateli pro vytváření interaktivního obsahu pro iPad.

 

„Bylo pozoruhodné sledovat více než 1 milion uživatelů, kteří se během pouhých sedmi měsíců připojili ke Creative Cloud,“ řekl David Wadhwani, senior vicepresident divize Digital Media společnosti Adobe. „Naším cílem je učinit z Creative Cloudu centrální místo pro kreativce, kteří zde budou moci získat přístup k těm nejlepším kreativním nástrojům na světě, ukládat svoji práci, spolupracovat na ní, a nakonec své výtvory prezentovat. Díky dostupnosti nového Creative Cloud pro týmy nyní usnadníme tvorbu a spolupráci i celým pracovním skupinám.“

 

Nové funkce nástroje Photoshop CS6 pro členy Creative Cloud zahrnují:

• Okamžitou podporu HiDPI (Retina) displeje pro Apple MacBook Pro. Tato vlastnost je také k dispozici jako bezplatná aktualizace zákazníkům s trvalou licencí.

• Podpora chytrých objektů pro Blur Gallery (Galerie rozostření) a Liquify (Zkapalnění).

• Schopnost rychle exportovat CSS kód pro text a objekty a importovat barevné vzorníky pro snadný návrh webových stránek.

• Nové funkce šetřící čas pracovních postupů včetně vylepšení nástroje Oříznutí.

• 3D vylepšení vč. zlepšených živých (OpenGL) náhledů stínových efektů a kontroly nad osvětlením pomocí 32bitového kapátka (výběru barvy) pro vytvoření zářících efektů.

• Podmíněné akce, které automaticky vyberou příslušnou akci na základě uživatelsky definovaných pravidel, což uživatelům umožňuje rychlejší zpracování obrazu.

 

Nová nabídka Creative Cloud se otevírá týmům

Creative Cloud pro týmy, který je rovněž nyní k dispozici, má kreativním profesionálům pomoci k lepší spolupráci. Creative Cloud pro týmy poskytuje vše, co je součástí individuální verze Creative Cloud: všechny stejné desktopové nástroje, on-line služby pro publikování a sdílení souborů, upgrady a aktualizace funkcí, které jsou k dispozici v okamžiku jejich vydání. Navíc také zahrnuje snadnou správu virtuálních pracovních skupin, 100 GB cloudového úložiště pro každého uživatele (ve srovnání s 20 GB v rámci nabídky Creative Cloud pro jednotlivce), odbornou podporu, centralizovanou správu pro rychlé a snadné nasazení nových pracovních míst, centralizovanou fakturaci a efektivní správu licencí.

 

Další novinky Creative Cloud zahrnují aktualizaci Adobe Muse, desktopové aplikace umožňující návrhářům vytvářet profesionální HTML webové stránky bez nutnosti psaní kódu. Adobe Muse nyní obsahuje možnost vytvořit unikátní rozvržení pro desktop, iPhone, iPad a další verze webových stránek pro mobilní zařízení. Návrháři mohou nyní přizpůsobit každé zobrazení, nezávisle na tom, zda je web prohlížen u pracovního stolu na velkém monitoru nebo na malé obrazovce na cestách.

 

Také byla přidána desktopová synchronizační aplikace Creative Cloud Connection, která umožňuje uživatelům automaticky synchronizovat soubory s účtem v Creative Cloud uložením souborů do složky na lokálním počítači nebo jejich jednoduchým přetažením. Kromě toho nabízí nový exkluzivní Creative Cloud Training (brzy k dispozici pro všechny platící členy Creative Cloud) rozsáhlou knihovnu návodů a kurzů od renomovaných školících partnerů Kelby Training, video2brain a Attain, navržených tak, aby úspěšně pomohly členům Creative Cloud s nástroji a službami, které jsou pro ně dostupné. Tito vybraní partneři budou spolu s Adobe poskytovat vzdělávací videa pro mezinárodní publikum Creative Cloud v angličtině, japonštině, francouzštině, němčině, španělštině a italštině, další jazyky budou přidány později. Byla také provedena aktualizace Adobe Illustrator pro podporu HiDPI (Retina) displejů a tato funkce byla zpřístupněna jak členům Creative Cloud, tak i zákazníkům s trvalou licencí.

 

Digital Publishing Single Edition

Během on-line akce Adobe Create Now společnost předvedla základní schopnosti Creative Cloud, včetně Digital Publishing Suite (DPS), Single Edition. DPS, Single Edition významně zjednodušuje proces vývoje mobilních aplikací tím, že umožňuje návrhářům bez nutnosti napsat jediný řádek kódu vytvářet a dodávat prostřednictvím Apple App Store digitální publikace pro iPad. S DPS, Single Edition mohou členové vytvářet jednorázová vydání, včetně brožur, katalogů nebo portfolií osobních návrhů, a posílat pro zveřejnění na Apple App Store neomezený počet aplikací, a to bez dodatečných nákladů. Díky tomu mají návrháři na volné noze, kreativní studia a malé až středně velké podniky snadný přístup ke stejným základním digitálním publikačním technologiím, které používají přední vydavatelé po celém světě.

 

Cena a dostupnost

Členství v Adobe Creative Cloud pro jednotlivce stojí 61,49 EUR včetně DPH za měsíc v případě jednorázové roční platby, stávající zákazníci vlastnící CS3 nebo novější verzi získají první rok v Creative Cloud pro jednotlivce za zvýhodněnou sazbou 36,89 EUR včetně DPH za měsíc. Studenti a učitelé mohou získat Creative Cloud za 30,74 EUR včetně DPH. Creative Cloud pro týmy vyžadující roční smlouvu stojí 86,09 EUR za měsíc na jedno pracovní místo a stávající zákazníci, kteří vlastní CS3 nebo novější verzi, získají první rok v Creative Cloud pro týmy za zvýhodněnou sazbu 61,49 EUR včetně DPH za měsíc na jedno pracovní místo. Creative Cloud pro týmy je k dispozici k zakoupení na Adobe.com, roční členství je také k dispozici po celém světě prostřednictvím rozšiřující se sítě certifikovaných prodejců Adobe. Nové vlastnosti Photoshopu a Adobe Muse, Creative Cloud Training a Creative Cloud Connection preview jsou okamžitě k dispozici všem členům Creative Cloud.

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - software  

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: