EOS Webcam Utility Beta změní váš Canon na webovou kameru - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - software

EOS Webcam Utility Beta změní váš Canon na webovou kameru

24. června 2020, 21.37 | Když tolik z nás pracuje z domova a sjednává si virtuální schůzky, může se stát, že potřebujeme webovou kameru. Pokud používáte počítač se systémem Windows a máte kompatibilní fotoaparát Canon EOS nebo PowerShot,

 

společnost Canon vydala software EOS Webcam Utility Beta, který z vašeho fotoaparátu udělá praktickou webovou kameru. Vše, co potřebujete, je software a kabel USB.

 

Jakmile se virtuální schůzky a shromáždění stanou novou normou, nechcete být chyceni ve tmě nízkou kvalitou webové kamery. Společnost Canon proto představila nové řešení - software EOS Webcam Utility Beta pro vybrané fotoaparáty EOS s vyměnitelnými objektivy a PowerShot. Toto řešení beta verze převede váš kompatibilní fotoaparát EOS ILC a PowerShot pomocí jednoduchého připojení USB na webovou kameru, aby vám pomohl dostat se na světlo. Tento beta verze, kterou vyvinuli vývojáři softwaru Canon, pomáhá zákazníkům vylepšit vzhled videa při používání populárních aplikací pro videokonference a poskytuje čistotu a vysokou kvalitu obrazu.

 

Softwarové řešení EOS Webcam Utility Beta vyžaduje pro připojení fotoaparátu k počítači s operačním systémem Windows jeden konektor USB (který může být nutné zakoupit samostatně). Jakmile je software stažen a kamera je nakonfigurována v rámci videokonferenční aplikace, bude připraven ke spuštění.

 

„V těchto časech je pro společnost Canon nezbytné poskytovat zákazníkům užitečná, jednoduchá a dostupná řešení, která jim pomohou v jakýchkoli potřebách zobrazování,“ řekl Tatsuro „Tony“ Kano, výkonný viceprezident společnosti Canon USA. „Naším cílem je, aby software EOS Webcam Utility Beta pomohl snížit část stresu pracovního dne pro zaměstnance, kteří mají za úkol videokonference a virtuální schůzky.“

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - software  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: