Epson představuje nová softwarová řešení pro firemní tisk - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Reportáže

Epson představuje nová softwarová řešení pro firemní tisk

Epson - logo

14. září 2016, 09.19 | Systémy Epson Print Admin (EPA), Epson Device Admin (EDA) a Epson Open Platform (EOP) slibují bezpečnost, flexibilitu a efektivitu při práci s podnikovými tiskárnami.

V rámci dnešní tiskové konference představil Epson řadu nového softwaru kompatibilního s revoluční řadou produktů WorkForce Pro spolu s aktuálními trendy na poli firemního tisku. Společnost tak znovu potvrdila, že jsou produkty Epson ideálním řešením pro podnikání a inkoustové tiskárny budoucností firemních technologií.

 

První představenou novinkou je systém Epson Print Admin, který zajišťuje bezpečné a kontrolované prostředí pro tisk, skenování a kopírování se zabezpečením přístupu pomocí čteček, přihlášení či PIN kódů. Epson Print Admin zvyšuje efektivitu podnikového tisku prostřednictvím užitečných funkcí jako je automatický oboustranný tisk, nucený černobílý tisk určeného typu dokumentů anebo funkcí vyzvednutí tisku na libovolné tiskárně v síti, bez ohledu na velikost firem, jež ho využívají.

 

Patrick Perrot, Market Development Manager, Epson Europe říká: „Nové softwarové řešení Epson Print Admin umožňuje uživatelům využívat výhody oceňované inkoustové technologie s cílem pomoci podnikům snižovat množství odpadu, spotřebu energie a emise CO2. Vychází z naší úspěšné strategie nabízející firmám komplexní řešení  tvorby a oběhu dokumentů a rozšiřuje náš sortiment tiskových služeb s přidanou hodnotou. Ten představují především systémy na bázi Epson Open Platform pro naše kancelářské inkoustové tiskárny, řešení pro správu tiskových zařízení Epson Device Admin a software pro pokročilé skenování Epson Document Capture Pro.

Druhým prezentovaným systémem byl Epson Device Admin, díky kterému je možné spravovat celou řadu tiskáren a skenerů Epson na dálku. „Svá podniková síťová zařízení můžete vzdáleně spravovat a ovládat s nejvyšší mírou efektivity. Také je možné využít nižších nákladů a úspory času, které přináší například delší doba provozuschopnosti zařízení," vysvětluje odborník na softwarová řešení Patrick Perrot.

 

Posledním z představených systémů je Epson Open Platform, který představuje platformu pro vývoj aplikací poskytovanou také vývojářům třetích stran, čímž zajišťuje flexibilitu a přizpůsobitelnost multifunkčních tiskáren, přičemž je možné jej adaptovat podle potřeb a měnících se požadavků zákazníků v závislosti na vývoji jejich obchodních cílů a podnikových IT systémů.

 

Během tiskové konference byly připomenuty rovněž tiskárny pro firemní účely z řady WorkForce Pro, pro které jsou softwarová řešení určena. Tiskárny využívají technologii tiskových hlav PrecisionCore a vycházejí z mnohaletých zkušeností v oblasti průmyslového a komerčního tisku. Na rozdíl od laserových zařízení poskytují firmám řadu výhod, mezi které patří např. úspora času, (rychlost tiskáren až 3,5 krát vyšší i při zachování vysoké kvality), zkrácení doby strávené technickými zásahy (až o 98 %), nižší náklady na tisk, minimální dopad na životní prostředí, odolnost a v neposlední řadě také kvalitu tisku a zvýšení produktivity práce.

 

 

Zdroj: Epson

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Reportáže  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: