Konica Minolta - nové technologie pro moderní podnikání - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Reportáže

Konica Minolta - nové technologie pro moderní podnikání

Konica Minolta

28. ledna 2017, 11.34 | Konica Minolta nabízí řešení v rozsahu od digitalizace faktur až po vytvoření „chytrého pracoviště“. Sofistikovaná řešení mají firmám pomoci s digitální transformací.

 

Konica Minolta připravila pro veletrh CeBIT 2017 v Hannoveru prezentaci svých nejmodernějších řešení z oblasti řízení podnikových procesů, zabezpečení informací či optimalizace pracovního prostředí. Návštěvníci dvoupatrové expozice Konica Minolta se budou moci ve dnech 20. - 24. března seznámit s konkrétními produkty a konzultovat s odborníky Konica Minolta své vlastní potřeby jejich využití. Prezentovaná řešení budou zaměřena především na možnosti zefektivnění podnikání za pomoci digitálních technologií.

 

„Určitá míra digitalizace je dnes nevyhnutelným krokem pro každou firmu. Našim cílem je představit zákazníkům různá řešení, která jim mohou nejen pomoci s digitální transformací, ale zároveň i zefektivnit jejich dosavadní podnikání," řekl Olaf Lorenz, ředitel mezinárodního marketingu Konica Minolta, a dodal: „Mezi taková řešení patří například systémy pro digitalizaci a řízení oběhu faktur či personálních dokumentů. Návštěvníci se budou moci rovněž seznámit s našimi cloudovými službami nebo zjistit, jak předejít případným bezpečnostním rizikům digitální transformace."

 

Konica Minolta

 

Kromě produktů a služeb spojených s dokumenty představí Konica Minolta na největším světovém veletrhu informačních technologií rovněž řešení z oblasti efektivního pracovního prostředí - takzvané „chytré pracoviště". „Chceme dát jasně najevo, že se nesoustředíme pouze na práci s dokumenty. Našim zákazníkům nabízíme pomoc s odhalením potenciálu ke zlepšení v mnoha oblastech souvisejících s digitalizací, jako je například optimalizace pracovního prostředí či sdílená komunikace," informoval O. Lorenz. Za tímto účelem se Konica Minolta spojila s firmou MOBOTIX, výrobcem inteligentních kamerových systémů, se kterým vyvinula řešení pro takzvané chytré propojení zaměstnanců a jejich mobilních přístrojů s moderním pracovištěm. 

 

Zdroj:Konica Minolta 

 

 

Konica Minolta

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Reportáže  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: