Muzeum Photo 2017 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Reportáže

Muzeum Photo 2017

12. dubna 2017, 21.07 | Moravské zemské muzeum vyhlašuje již 4. ročník fotografické soutěže Muzeum Photo 2017.

 

Téma soutěže: Fotografie s tematikou Jak minulost ovlivňuje přítomnost a budoucnost - 200 let muzejnictví aneb muzeum jako paměť národa vzniklé v období od 1. března 2017 do 31. října 2017. 

 

Soutěžní kategorie:

Život v muzeu - Snímky z vernisáží, pořádaných akcí, workshopů, nebo i obyčejné momentky z denního běžného provozu muzejních a galerijních institucí.

 

Kreativita v muzeu- Snímky převážně výtvarného pojetí nař. Sbírkových či jiných předmětů, výstavních prostor, nebo kreativní vizuálně osobité uchopení jakéhokoliv tématu, které má určitý vztah k muzeu, galerii či historickému objektu.

 

Muzeum dětskýma očima - Soutěžní kategorie pro děti a mláděž - autorem snímku je osoba do 15 let (včetně). Snímky zachycují expozice, výstavy a muzejní akce z pohledu dětského návštěvníka.

 

Termín soutěže: 1.3.2017 - 31.10.2017

 

Podmínky soutěže:

Účastník se zapojí do soutěže zasláním přihlášky a minimálně jedné fotografie, maximálně však pěti kusů fotografií, které svým pojetím splňují téma soutěže.

Vzor přihlášky najdete na: www.mzm.cz/soutěže

Soutěžní fotografie musí mít minimální rozměr 30x40 cm. Na rubovou stranu fotografií napište jméno, příjmení, název a kategorii, do které snímek patří.

 

K soutěžním fotografiím musí být přiložena i jejich datová podoba na CD/DVD. Datová podoba snímků musí splňovat následující parametry:

  • minimální rozměr 3500x2200 pixelů
  • rozlišení 300 dpi
  • formát JPG v barevném prostoru RGB

 

Fotografie můžete doručit do Moravského zemského muzea (Zelný trh 6, Brno) osobně nebo poštou do 31. října 2017. Fotografie budou prezentovány na výstavě a účastníci, kteří se umístí na prvních třech místech v každé kategorii, budou finančně odměněni.

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Reportáže  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: