Společnosti Samsung a Universal Pictures oznámily spolupráci s Amblin Entertainment, tvůrcem filmové novinky Jurský svět - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

Společnosti Samsung a Universal Pictures oznámily spolupráci s Amblin Entertainment, tvůrcem filmové novinky Jurský svět

Samsung

26. června 2015, 08.08 | „Samsung je součástí našeho příběhu,“ řekl producent filmu Jurský svět Frank Marshall. Návštěvnické centrum Samsung hraje roli v okázalé podívané, která přináší vtip i velké napětí

 

Samsung Electronics Co. uzavřel celosvětovou marketingovou spolupráci s filmem Jurský svět, dlouho očekávaným pokračováním série Jurský park od Stevena Spielberga. Součástí kampaně je promítání upoutávek na film na Samsung SUHD TV, videostěna při celosvětové premiéře i samotná účast ve filmu v podobě Inovačního centra Samsung.

 

„Partnerství s Universal Pictures nám poskytuje jedinečnou příležitost ukázat naše inovativní technologie a vytvořit ucelenou marketingovou kampaň k jednomu z nejočekávanějších filmů roku," řekl Won Pyo Hong, prezident a marketingový ředitel Samsung Electronics.

 

Inovační centrum Samsung, návštěvnické centrum v parku Jurský svět, představuje high-tech interaktivní exponáty, které poskytují návštěvníkům působivé zážitky. Centrum je také plné zobrazovacích technologií Samsung včetně UHD TV, prostřednictvím kterých se mohou návštěvníci setkat s virtuálními dinosaury a dozvědět se více informací o parku samotném.

 

„Samsung je součástí našeho příběhu. Vizí tohoto filmu bylo, že zábavní park bude skutečně reálný. Proto jsme tvrdě pracovali, aby měli diváci pocit, že jsou součástí dobrodružství - což opravdu obohacuje náš příběh," řekl producent filmu Jurský svět Frank Marshall.

 

Samsung představoval exkluzivní obsah z připravovaného filmového dobrodružství na svých revolučních SUHD televizorech v maloobchodních prodejnách v USA. Byl také součástí světové premiéry a afterpárty. Při této příležitosti sestavil Samsung videostěnu z nových SUHD televizorů, která zobrazovala obsah filmu. Hvězdy na červeném koberci tak obklopovaly velkolepé barvy a detaily.

 

Televizory Samsung SUHD nastavují zcela novou úroveň kvality obrazu. Díky zobrazovací technologii, kterou pohánějí energeticky úsporné polovodiče z nano krystalů, poskytují bezkonkurenční čistotu barev a kontrast - jsou dvaapůlkrát jasnější než běžné televizory.

 

O Jurském světě

Před dvaadvaceti lety tragicky skončil sen excentrického milionáře Johna Hammonda, který chtěl na odlehlém ostrově z dinosauří DNA vypěstovat Jurský park s živými exponáty. Od té doby se ale mnohé změnilo, park jede na plné obrátky. Vítejte v Jurském světě, luxusním resortu u pobřeží Kostariky, kde 20 000 návštěvníků prozkoumává nejkrásnější žijící prehistorické divy všech tvarů a velikostí a každý den s nimi zblízka komunikuje.

 

Když masivní a tajemný Indominus rex zosnuje útěk a zmizí v džungli, pořádek se mění v chaos a návštěvníci parku v kořisti. Dinosauři uniknou do otevřeného prostoru, aby se zapojily do nelítostného boje o přežití. Žádné místo nejúžasnějšího zábavního parku na světě již není bezpečné.

 

Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Vincent D'Onofrio, Ty Simpkins, Nick Robinson, Omar Sy, BD Wong a Irrfan Khan hrají v epickém 3D akčním snímku, který režíruje Colin Trevorrow a který je založený na postavách od tvůrce Michaela Crichtona. Autorem scénáře jsou Rick Jaffa & Amanda Silver a Derek Connolly & Trevorrow. Příběh vytvořili Rick Jaffa & Amanda Silver. Frank Marshall a Patrick Crowley se připojili k týmu jako producenti. www.jurassicworld.com

 

Zdroj: samsung.com

 

 

 

Zdroj: http://www.samsung.com/cz/news/local/samsung-and-universal-pictures-announced-the-cooperation-with-amblin-entertainment-who-is-filming-jurasic-world

Universal Pictures

Amblin Entertainment

Tématické zařazení:

 » Novinky  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: