Adobe Creative Suite 6 a Creative Cloud jsou dostupné - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Trendy

Adobe Creative Suite 6 a Creative Cloud jsou dostupné

16. května 2012, 09.43 | Společnost Adobe Systems oznámila okamžitou dostupnost softwaru Adobe Creative Suite 6 a od pátku 11. května 2012 také Adobe Creative Cloud. Tato novinka vychází z modelu předplatného a představuje centrum pro vytváření, sdílení a šíření kreativních děl. Je soustředěna kolem souboru programů Creative Suite 6 s mnoha inovacemi napříč všemi jeho nástroji pro web, video a digitální zpracování obrázků.

 

Produktová řada softwaru Adobe Creative Suite 6 obsahuje nové verze programů Photoshop, InDesign, lllustrator, Dreamweaver, Adobe Premiere Pro, After Effects, Flash Professional a dalších produktů a čtyři speciální sady: Creative Suite 6 Master Collection, Creative Suite 6 Production Premium, Creative Suite 6 Design & Web Premium a Creative Suite 6 Design Standard.

 

K dispozici je také Adobe Creative Cloud, novinka ve způsobu poskytování nástrojů a služeb pro kreativce na celém světě, která je soustředěná kolem výkonného softwaru Adobe Creative Suite 6 a vychází z modelu předplatného a představuje centrum pro vytváření, sdílení a šíření kreativních děl.

 

Nabídka produktů Adobe CS6

 

Některá klíčová vylepšení napříč produktovou řadou CS6:

 

Nová úroveň výkonu u nástrojů využívajících Adobe Mercury Graphics, který umožňuje uživatelům dosáhnout téměř okamžité výsledky při použití základních nástrojů pro úpravy.

Vylepšené uživatelské rozhraní, které výrazně zjednodušuje pracovní postupy, takže se uživatelé mohou soustředit na tvorbu obsahu a dosáhnout výsledků rychleji.

Nové schopnosti zefektivňující tvorbu citlivě reagujícího obsahu, který zajišťuje, že webové stránky a aplikace vypadají skvěle prakticky na všech velikostech obrazovky a na všech zařízeních.

 

Adobe Creative Cloud

 

Členství v Adobe Creative Cloud přináší:

 

Přístup ke stažení a instalaci všech aplikací CS6, novému HTML5 desktop produktu Adobe Muse 1.0, Adobe Edge Preview a rozsáhlou integraci s Adobe Touch Apps.

Snadné ukládání a sdílení obsahu napříč desktopovými a mobilními zařízeními a cloudem.

Integrované publikování a hosting webových stránek.

Zdroj, který poskytuje předplatitelům vždy aktuální produkty a služby.

 

Ceny a dostupnost

 

Produkty Adobe Creative Suite 6 jsou dostupné u autorizovaných distributorů produktů Adobe, v obchodu Adobe Store a prostřednictvím přímého prodeje produktů Adobe. Adobe nadále nabízí ke koupi 14 samostatných produktů CS6, stejně jako sady Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium (1846,80 EUR), Adobe Creative Suite 6 Design Standard (1258,80 EUR), Adobe Creative Suite 6 Production Premium (2278,80 EUR) a Adobe Creative Suite 6 Master Collection (2518,80 EUR). Ceny jsou uvedeny s DPH. Podrobnější informace o funkcích, podporovaných operačních systémech, systémových požadavcích, postupech aktualizace a cenách najdete na stránkách Adobe.com/products/creativesuite.

 

Ceny za členství v Adobe Creative Cloud pro jednotlivce činí 59,03 EUR za měsíc při roční smlouvě a 88,55 EUR za měsíc bez roční smlouvy. K dispozici je rovněž zvláštní zaváděcí nabídka ceny 36,89 EUR za měsíc pro jednotlivce z řad uživatelů CS3, CS4, CS5 a CS5.5. Více informací najdete na stránkách Adobe.com/go/creativecloud.

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - software  

 » Novinky  » Trendy  

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: