Letní CashBack od Canonu - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Trendy

Letní CashBack od Canonu

18. května 2017, 09.23 | Canon spouští letní CashBack. Nabízí vrácení peněz i 100 GB na ukládání fotek. Akce na bezzrcadlovky láká na zážitky.

 

Společnost Canon, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, pro své zákazníky v České republice a na Slovensku spustila dvě promoční akce na vybrané fotoaparáty, kamery, objektivy, blesk i termosublimační tiskárnu. Akce CashBack při nákupu některého z produktů přináší možnost získat zpět až 5 500 Kč a k tomu bezplatný prostor na cloudovém úložišti Canon irista o velikosti 100 GB. Druhá promoční akce je určená zájemcům o bezzrcadlovky Canon. Za jejich nákup obdrží zákazník k novému fotoaparátu ještě poukaz na zážitky dle vlastního výběru v hodnotě až 2 700 Kč. Obě akce potrvají do 31. července 2017.

 

Letní CashBack: zvýhodnění až 14 objektivů
Čtrnáct objektivů, pět kompaktních fotoaparátů, tři digitální zrcadlovky, pětice videokamer, blesk a jedna kompaktní tiskárna. Taková je nabídka letní akce CashBack společnosti Canon. Pro její využití musí zákazníci po zakoupení kteréhokoliv z vybraných produktů vyplnit registrační formulář na stránkách www.canon.cz/letnicashback, na Slovensku pak na stránkách www.canon.sk/letnycashback. Poslední žádost o vrácení peněz lze podat nejpozději 31. srpna 2017. Po obdržení a ověření žádosti budou zákazníkům peníze zaslány zpět na účet do 28 dní. V rámci akce navíc noví majitelé produktu Canon získají také bezplatnou možnost využití prostoru 100 GB na cloudovém uložišti irista, kam lze ukládat snímky v originální kvalitě, včetně souborů RAW. Důležité je i to, že po nahrání na úložiště veškerá práva ke snímkům zůstávají jejich majiteli. Pokud by Vám nestačilo prohlížení fotografií v digitální podobě, přímo z prostředí iristy lze stisknutím jednoho tlačítka objednat špičkovou fotoknihu. Postup je přitom velmi jednoduchý: uživatelé v prohlížeči vyberou oblíbené snímky a vytvoří si z nich fotoknihu přesně podle svých představ. irista dovoluje také přidávání i následné sdílení souborů prostřednictvím účtů na Googlu, Facebooku nebo Flickru.

 

Akce na bezzrcadlovky slibuje zážitky
Druhá letní akce je zacílena speciálně na stále oblíbenější bezzrcadlovky. Zvýhodněny jsou tak modely Canon EOS M6, EOS M5 a EOS M3. Ke všem třem modelům lze získat dárek v podobě poukazu na zážitky dle vlastního výběru. Hodnota poukazu může být až 2 700 Kč. Noví majitelé některého z těchto fotoaparátů tak dostanou jedinečnou možnost jeho prostřednictvím zachytit svůj jedinečný příběh. Pro získání poukazu musí zákazníci po zakoupení fotoaparátu vyplnit registrační formulář na www.canon.cz/zazitky, na Slovensku pak na www.canon.sk/zazitky. A to nejpozději do 14. srpna 2017.

 

Zdroj: Canon

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Trendy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: