Nechytré chytré hodinky Deveroux - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:



Trendy

Nechytré chytré hodinky Deveroux

10. května 2016, 08.40 | Měří vaši fyzickou aktivitu i srdeční tep.
Hodinky nebo chytrý náramek? Nechcete nosit na jedné ruce hodinky a na druhé gumový náramek a chytré hodinky s velkými displeji nejsou vaším šálkem kávy?

Nechytré chytré hodinky Deveroux měří vaši fyzickou aktivitu i srdeční tep

Hodinky nebo chytrý náramek? Nechcete nosit na jedné ruce hodinky a na druhé gumový náramek a chytré hodinky s velkými displeji nejsou vaším šálkem kávy? Elegantní řešení nabízí kombinované klasické hodinky Deveroux SW9 s funkcemi těch nejlepších chytrých náramků.

Společnost Satomar, distributor pečlivě vybraných produktů z oblasti komunikačních a informačních technologií, uvedla na český trh netradiční hodinky Deveroux SW9. Jedná se o elegantní klasické hodinky se všemi funkcemi chytrých náramků, a to včetně možnosti sledování tepové frekvence v průběhu celého dne. Na hodinkách Deveroux SW9 s decentním černým ciferníkem a koženým páskem na první pohled vůbec nepoznáte, že obsahují chytré funkce. Díky tomu se hodí pro jakoukoli příležitost. Dodávány jsou v černém, zlatém a stříbrném provedení.

Patříte mezi velkou skupinu lidí, kteří nechtějí budit pozornost okolí extravagantními chytrými hodinkami s velkým displejem? Pokud vás přesto zajímá, jak intenzivní fyzickou aktivitu jste během dne absolvovali a chcete nebo potřebujete si hlídat průběžně srdeční aktivitu ať už z důvodu správného spalování během námahy, nebo z důvodů zdravotních, jsou hodinky Deveroux SW9 určeny pávě pro vás.

 

Vestavěný OLED displej je neviditelně zakomponován do číselníku. Rozsvítí se jen v případě, kdy vás bude informovat o právě probíhající aktivitě a uvidíte ho dobře i na přímém slunečním světle za jasného dne. Hodinky komunikují s aplikací ve smartphonu, která vás velmi přehledně a hlavně česky informuje o vaší fyzické aktivitě a jejím efektu na vaše tělo. Jsou zkonstruovány tak, aby vám poskytly, veškerý komfort a chytré funkce při nejnižší možné spotřebě energie. Díky tomu zajišťují kompletní chytré funkce s velmi dlouhou výdrží na baterie.

 hodinky Deveroux

 

Co vyžaduje uživatel od chytrých hodinek a náramků?

Nejčastějším důvodem, proč si lidé chytré náramky či hodinky pořizují, je snaha monitorovat vlastní fyzickou aktivitu a s tím související snaha motivovat se k intenzivnějšímu pohybu. S tím mnohdy souvisí také sledování srdeční tepové frekvence. Pokud ji totiž člověk během fyzické aktivity, kterou může být i chůze, udržuje ve správné hladině, aktivuje tím intenzivnější proces spalování tuků v těle. Dalším motivačním důvodem touhy po chytrých hodinkách je možnost sledování příchozích hovorů, SMS zpráv a aktivitu na sociálních sítích.

Všechny tyto požadavky naplňují s dalšími přidanými bonusy hodinky Deveroux SW9. Umožňují sledovat ušlou vzdálenost, počet kroků i spálené kalorie a dokonce průběžně měřit tep. Tyto údaje pak může uživatel sledovat dlouhodobě a plánovat vlastní pokroky. Hodinky jsou zasazeny do ocelového pouzdra s vodotěsností až do 30 metrů. Lze zapnout také notifikaci příchozích hovorů s viditelností jména volajícího, upozornění na SMS nebo příchozí zprávu z Facebooku, Twitteru či dalších, u nás minimálně používaných služeb. Veškeré informace vám hodinky předávají decentními vibracemi, které zajišťují také příjemné probuzení v nastavený čas.

 

 

Největší slabina chytrých hodinek odstraněna

Problémem, který trápí uživatele chytrých hodinek, je jejich výdrž na baterie. Protože mají mnohdy rozměrné displeje a některé poskytují také možnosti hlasových služeb, výdrž jejich baterie je často extrémně nízká. Když dojde k tomu, že se baterie vybije, nejen že člověk nemá přehled o své fyzické činnosti a nemůže porovnávat svůj výkon s ostatními dny, ale nevidí ani aktuální čas. Takové hodinky se pak na ruce stávají mrtvým kusem železa.

Hodinky Deveroux SW9 mají vestavěny dvě baterie. Jedna z nich pohání hodinkový strojek Quartz a zajištuje jeho chod až po dobu dvou let. Druhá napájí procesor Nordic N51822, který se stará o všechny ostatní funkce a komunikaci s mobilním telefonem. Na jedno nabití vydrží sledovat základní aktivity až 6 dní. Pokud budete chtít monitorovat trvale srdeční tep, zajistí energii až na dva dny.  

 

hodinky Deveroux

 

 

Aplikace v češtině

Pro zobrazení informací o fyzické aktivitě uživatele slouží aplikace pro smartphony s operačním systémem Android i iOS s názvem H+. Lze ji bezplatně stáhnout. Distributor Satomar zajistil ve spolupráci s výrobcem její kompletní lokalizaci co češtiny, takže ji můžete využívat s veškerým komfortem. 

 

Hodinky Deveroux SW9 jsou již nyní k dostání na e-shopu Touchcentrum.cz a v obchodní síti Hodinky.cz za koncovou doporučenou cenu 3 490 Kč.

 

 

Technické parametry - Deveroux SW9

·         Klasické hodinky s Quarty strojkem

·         Procesor Nordic N51822

·         Displej OLED 0,69“ s rozlišením 96 × 16 bodů, na číselníku „neviditelný“

·         Odolnost - vodotěsné, 3 ATM, IP69

·         Barevné varianty - černá, zlatá, stříbrná

·         Konektivita - Bluetooth 4.0 BLE

·         Senzory - akcelerometr, gyroskop, NFC, snímač tepu

·         2 nezávislé baterie pro mechanickou a digitální část

·         Kompatibilita Android 4.3 a vyšší, iOS 7.0 a vyšší

·         Rozměry - 41 × 41 mm

·         Hmotnost 100 g

 

·         Výdrž baterie 2 roky / 7 dní

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Trendy  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: