Nový ultrabook od Toshiby - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Trendy

Nový ultrabook od Toshiby

Toshiba Portégé Z20t-C

14. září 2016, 09.23 | Toshiba představuje na našem trhu novou generaci prémiového oddělitelného Ultrabooku™ Portégé Z20t

 

- Výkonné řešení oddělitelného UltrabookuTM pro profesionální práci

- Lehký a odolný prezentační nástroj s výdrží na baterie až 19 hodin

- Nejnovější generace procesorů Intel® CoreTM M a integrovaný port USB-C

 

Toshiba Europe GmbH oznamuje dostupnost nové generace profesionálního oddělitelného UltrabookuTM Toshiba Portégé Z20t-C s matným Full HD IPS displejem o úhlopříčce 12,5" na českém a slovenském trhu. Portégé Z20-t-C poskytuje v kompaktním provedení vysoký výkon potřebný pro profesionální práci, multitasking a výpočetně náročné aplikace. Klávesnicová část obsahuje druhý akumulátor, díky kterému dokáže tento UltrabookTM bez přístupu k elektrické energii pracovat dle konfigurace až neuvěřitelných 19 hodin.

 

Portégé Z20t

 

Přes malé rozměry a nízkou hmotnost se jedná o plnohodnotný pracovní nástroj s vyspělými bezpečnostními prvky, který lze snadno začlenit do zabezpečené firemní infrastruktury. O výpočetní výkon se v nové generaci stará 6. generace procesorů Intel® CoreTM M s podporou grafiky Intel® HD Graphics 515. Připojení k firemní síti zajišťuje osvědčený modul Intel® Dual Band Wireless-AC 8260 s WiFi a Bluetooth 4.1, nebo konektor RJ-45. Abyste mohli být online kdekoli na cestách, je ve vybraných konfiguracích integrován také LTE modem se slotem pro SIM kartu.

 

Dokonalý prezentační nástroj

Toshiba Portégé Z20t-C je jako stvořen pro prezentace v jakékoli formě a pro libovolný počet posluchačů. K individuálním prezentacím je vhodné využít oddělitelný tablet, se kterým lze s využitím virtuální klávesnice pracovat až po dobu 9,5 hodiny. V případě větší skupiny je pro připojení k jakémukoli prezentačnímu displeji či projektoru v klávesnicové části vestavěna kompletní sada portů, včetně RGB a HDMI v plné velikosti. Díky implementované technologii Intel© WiDi Pro je tento UltrabookTM připraven také na zabezpečený bezdrátový přenos obrazu na externí displej.

 

Pro prezentace i práci byl do vybraných konfigurací přidán také přesný digitizér Wacom. Součástí sady portů jsou i na takto malém zařízení 3 konektory USB 3.0, z nichž jeden, zasazený do displejové části, je v provedení USB-C.

 

Portégé Z20t

 

 

Bezpečnost, kvalita provedení a vzdálená správa

Aby byla zajištěna nejvyšší míra kvality výroby, jsou všechny prémiové profesionální přístroje Toshiba, včetně Portégé Z20t-C, vyráběny ve vlastní továrně. Díky, tomu, že během výroby dochází k přísné kontrole a také protože konstrukci Portégé Z20t-C prověřily náročné testy odolnosti H.A.L.T (Highly Accelerated Life Test), vybavuje Toshiba všechny konfigurace tohoto UltrabookuTM mimořádnou Zárukou spolehlivosti Toshiba (Reliability Guarrantie). Ta zajistí zákazníkovi, že pokud mu během prvního roku od zakoupení notebook vypoví službu vinou výrobní vady, získá kromě záruční opravy také celou pořizovací cenu zpět.

 

Součástí výbavy, která zvyšuje bezpečnost uložených firemních dat a odolnost před útoky zvenčí, je vlastní Toshiba BIOS, funkce AntiTheft, a TPM čip, který umožňuje šifrování dat na pevném disku. Snadnou vzdálenou správu a řešení obtíží na cestách umožňuje IT oddělením nástroj Intel® Active Management Technology (AMT) a při specifických prezentačních potřebách je možné zabezpečit UltrabookTM před odcizením pomocí zámku Kensington Lock.

 

Propracovaný systém nabíjení

Vzhledem k tomu, že Portégé Z20t-C umožňuje samostatnou práci s tabletem i plnohodnotnou platformu notebooku s pohodlnou podsvícenou klávesnicí, myslela Toshiba i na systém nabíjení akumulátorů. Jeden z nich je vestavěn v těle tabletu spolu s veškerým výpočetním hardwarem a druhý ukrývá modul klávesnice. Aby přístroj zůstal za všech okolností plně funkční, dobíjí se vždy nejprve baterie v tabletu a teprve poté akumulátor v klávesnici. Při práci v režimu notebooku je naopak nejdříve využívána baterie z klávesnicové části s tím, že tablet zůstává plně nabitý.

 

Portégé Z20t

 

 

První konfigurace na našem trhu

Na náš trh se nyní dostávají hned tři konfigurace tohoto UltrabookuTM - Portégé Z20t-C-11N, Z20t-C-11G a Z20t-C-11C. Všechny mají vestavěn SSD disk s kapacitou 256 GB, 8 GB operační paměti a je na nich předinstalován operační systém Windows 10 Pro 64-bit. Dle konfigurace je pohání procesory CoreTM M-6Y54 či CoreTM M-6Y75, dvě z nich mají v základu LTE modem a model Z20t-C-13X je navíc vybaven přesným digitizérem Wacom.

 

První modely UltrabookuTM nové generace Toshiba Portégé Z20t-C přichází na český a slovenský trh právě nyní prostřednictvím distributorů a prodejců značky Toshiba.

 

 

Zdroj: Toshiba

 

Toshiba Portégé Z20t-C

Toshiba Portégé Z20t-C

Toshiba Portégé Z20t-C

Toshiba Portégé Z20t-C

Toshiba Portégé Z20t-C

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Trendy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: