Sony Xperia E5 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Trendy

Sony Xperia E5

8. června 2016, 09.21 | Sony Mobile dnes představil nový chytrý telefon Xperia E5.
Nový model se chlubí zábavným a snadným ovládáním, vysokým výkonem, rozšiřitelnou pamětí, až dvoudenní výdrží baterie a optickou technologií od Sony – to vše za přijatelnou cenu.

Představený chytrý telefon Sony Xperia E5 disponuje rychle reagujícím fotoaparátem, který se automaticky nastaví podle okolního prostředí, takže jsou snímky pokaždé ostré a barvy na nich živé.

 

Kombinaci výkonu a síly zajistí procesor MediaTek MT6735 na fungující moderní čtyřjádrové platformě a s rychlou 4G LTE konektivitou, který nabízí realistický prožitek z multimédií, her a mobilního internetu.

 

Stahování a ukládání obsahu je jednoduché díky kapacitě paměti, kterou lze pomocí microSD karty rozšířit až na 200 GB. Telefon Xperia E5 disponuje baterií, která na jedno nabití vydrží až dva dny.

 

Řada výkonných funkcí se skrývá  v 8,2 mm tenkém přístroji vážícím pouhých 147 g, který svým tvarem přirozeně a pohodlně padne do ruky.

 

Smartphone s chytrým fotoaparátem

Funkce automatického rozpoznání scenérie Auto Scene Recognition analyzuje při využití hlavního 13megapixelového i předního 5megapixelového fotoaparátu okolní prostředí a pozná, že zrovna fotografujete luxusní jídlo v restauraci, nebo selfie. Podle toho provede přesné nastavení funkcí fotoaparátu. Pořízené snímky tak budou vždy kvalitní a díky HDR a 5palcovému HD displeji i ostré.   

 

Fotoaparát lze ovládat potahováním prstů po displeji – snadno tak lze přepínat mezi různými režimy. Nové tlačítko Sdílet (Share) umožňuje okamžité odeslání na Instagram, Twitter či Facebook; stačí jednoduše několikrát klepnout na displej.

 

Konec zamrzlým telefonům

Funkce Smart Cleaner „čistí“ na pozadí běžící procesy, automaticky vypíná ty nevyužívané a uvolňuje místo ve vyrovnávací paměti, aby telefon Xperia E5 měl vždy k dispozici maximum výkonu.

 

Xperia Tips, funkce, kterou nově dostaly do vínku modely Xperia pro rok 2016, funguje jako osobní asistent – na základě analýzy uživatelových preferencí nabízí na displeji telefonu ve vhodný okamžik rady a tipy různého charakteru.

 

Inovovaný průvodce Introduction to Xperia umožní nastavit nový telefon v řádu minut – od synchronizace účtu, přes přenos obsahu ze starého zařízení po doporučení vhodných aplikací.

 

 

Xperia E5 bude k dostání v grafitově černé a bílé barvě ve vybraných zemích Evropy, Latinské Ameriky, Středního východu a Afriky od konce června 2016.

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Trendy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: