Akt v Brně: ohlédnutí za kurzem i pozvánka - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Výstavy

Akt v Brně: ohlédnutí za kurzem i pozvánka

10. prosince 2013, 21.42 | Mezi velmi oblíbené fotografické kurzy patří v Brně ty zaměřené na akt, ať už to je Daylight nude Roberta Vana, anebo Portrét, glamur, akt s Josefem Knápkem. Připravili jsme pro vás slíbené ohlédnutí hlavně obrazem spolu s pozvánkami na tyto kurzy v příštím roce.

 

 

Autory fotografií jsou Robert Vano a Josef Knápek, modelky Dominiku, Nikolu a Karolínu, lektory a akce fotografoveli také účastníci kurzů, pánové Musil, Běhal a Přikryl. Poslední jmenovaný poskytl své snímky z kurzů Akt s Josefem Knápkem a Výtvarná fotografie s Lumírem Žemlou a v tomto případě byla modelkou Karolína Koblenová.

 

Akt v Brně: ohlédnutí za kurzem i pozvánka

 

Malé obrazové ohlédnutí za kurzy zaměřenými na fotografický akt jsou přirozeně hlavně pozvánkou na stejně zaměřené kurzy, které pro vás v Brně chystáme v roce 2014, který už pomalu „klepe na dveře“. Na kurzu Akt s Josefem Knápkem se nejen naučíte, jak správně použít digitální fotografickou techniku pro dosažení co největšího „profesionálního efektu“, ale také jak ovládat ateliérové osvětlení a také jak při tvorbě pracovat s modelem.

 

Akt v Brně: ohlédnutí za kurzem i pozvánka

 

Při tvorbě zaměřené na akt, glamour a také portrét je důležité nejen správné nastavení světel, ale i využití přirozeného světla. A nejde jen o co nejlepší výsledek, ale i o navození příjemné atmosféry a o správnou komunikaci fotografa a modelky. Zkušený lektor vám předá zkušenosti ze své praxe a těší se i na vaše dotazy, které rád zodpoví.

 

Akt v Brně: ohlédnutí za kurzem i pozvánka

 

Na kurz Akt v Brně můžete již nyní také zakoupit dárkový certifikát a obdarovat někoho blízkého příjemným zážitkem a dopřát mu zdokonalení v jeho fotografickém umění. Kurz Fotografický akt s lektorem Josefem Knápkem je v příštím roce naplánován na 14. února.

 

Akt v Brně: ohlédnutí za kurzem i pozvánka

 

A rozhodně si nenechte ujít ani fotografický workshop Akt – Daylight nude Roberta Vana. Nezapomenutelné přednášky tohoto světoznámého fotografa vás dostanou jak zkušenostmi z praxe, tak osobitým humorem a jistě velmi oceníte i jeho rady a vychytávky, které využijete ve své fotografické práci. A chybět nebude ani ukázka práce s modelem za použití pouze stávajícího přirozeného světla.

 

Akt v Brně: ohlédnutí za kurzem i pozvánka

 

Na obou těchto kurzech se potkáte s profesionálními modelkami se zaměřením na akt, Nikolou, Dominikou a Karolinou, které vám rády ukáží své umění a budou vám při vaší tvorbě nápomocny. Někteří účastníci kurzu Akt využili zároveň své zde pořízené fotografie při následné tvorbě na kurzu Výtvarná fotografie s Lumírem Žemlou. A jak můžete vidět i z připojené ukázky, vznikaly vskutku zajímavé práce. Věříme, že vás tyto fotografie budou vhodně inspirovat. Přejeme vám krásné Vánoce a šťastný Nový rok a těšíme se na setkání v novém roce 2014.

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Výstavy  

 » Praxe  » Vzdělání  

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: