Canon na veletrhu ISE 2014 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Výstavy

Canon na veletrhu ISE 2014

18. prosince 2013, 17.01 | Canon na veletrhu ISE 2014 v Amsterdamu ve dnech 4. až 6. února 2014 představí novou generaci instalačních projektorů řady XEED, konkrétně modely pro standardní projekci a projekci na krátkou vzdálenost. Kategorie kompaktních instalačních projektorů XEED vznikla ve spolupráci s klíčovými partnery a jejich zákazníky.

 

Společnost Canon Europe na veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2014, který se koná ve dnech 4.–6. února 2014 v Amsterdamu, předvede své nejnovější portfolio instalačních projektorů. Návštěvníci stánku společnosti Canon se tak budou moci seznámit se s vysoce kvalitními projektory řady XEED, konkrétně s modely pro standardní projekci a pro projekci na krátkou vzdálenost.

 

Společnost Canon definovala novou produktovou řadu kompaktních projektorů. Jedinečných vlastností u řady XEED dosáhli inženýři Canonu především díky dlouholetým zkušenostem s výzkumem a vývojem objektivů. Špičkové vlastnosti známé z modelů standardní velikosti jsou nyní zákazníkům dostupné v projektorech malých rozměrů, které nabízí vysokou úroveň jasu, kvalitní kontrast a špičkové rozlišení.

 

Canon na veletrhu ISE 2014

 

Kategorie kompaktních instalačních projektorů XEED vznikala za úzké spolupráce s klíčovými partnery a jejich zákazníky. Jejich funkce jsou šité přesně na míru požadavkům zákazníků. Zástupci společnosti Canon na veletrhu předvedou i sofistikované funkce nových XEED modelů, a to včetně projekce prostřednictvím počítačové sítě (Network Multi-Projection) nebo hardwarové podpory skládání více obrazů vedle sebe s plynulým přechodem (edge blending).

 

Libor Kopečný, Product Manager společnosti Canon CZ řekl: „Cílem naší účasti na veletrhu ISE 2014 je ukázat partnerům, že bereme vážně jejich mnohdy velmi odlišné požadavky a že je umíme splnit rozličnými audiovizuálními řešeními. Vždy tomu tak ve společnosti Canon bylo a bude tomu tak i nadále. Do výzkumu a vývoje investujeme obrovské množství energie i zdrojů s cílem nabídnout vysoce kvalitní a spolehlivé projektory. Ty mimo jiné využívají naši jedinečnou konstrukci objektivů a umožňují špičkovou kvalitu projekce. Na našem stánku si návštěvníci mohou ověřit, že opravdu máme co nabídnout. Jsme rádi, že můžeme výhody XEED modelů předvést jak existujícím partnerům, tak i potenciálním zákazníkům.“

 

Canon na veletrhu ISE 2014

 

Koncept kompaktních instalačních projektorů XEED představil Canon v květnu letošního roku. Aktuálně je k dispozici čtveřice modelů, dva pro standardní projekci a dva pro projekci na krátkou vzdálenost. Standardní projektory XEED WUX450 a XEED WX520 nabízí kontrastní poměr až 2000:1 a rozlišení WUXGA (model 450), respektive XWGA+ (model 520). Modely s krátkou projekční vzdáleností XEED WUX400ST a XEED WX450ST nabízí stejný kontrastní poměr i rozlišení, ale umožňují navíc projekci o úhlopříčce 100 “ už ze vzdálenosti 1,2 m. Všechny čtyři modely podporují posun objektivu, modely ST navíc nabízí výjimečně široký rozsah (XEED WUX400ST ve svislém směru 75 %).

 

Na veletrhu Integrated Systems Europe 2014 bude společnost Canon také prezentovat využití těchto mimořádně všestranných novinek v rozličných projekčních řešeních. Více informací najdete na webu cpn.canon-europe.com.

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Novinky  » Výstavy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: