FOMEI: novinky a FOMEI TOP 2013 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Výstavy

FOMEI: novinky a FOMEI TOP 2013

9. září 2013, 23.26 | Společnost FOMEI uvedla na český trh nové snímací filtry Marumi Exus, představila zrevidovanou kompletní nabídku studiové techniky Terronic pro hobby fotografy i profesionály a obnovila prodej blesků Terronic Power Flash Basic 200/400. Všechny novinky a zajímavé produkty ve svém portfoliu samozřejmě předvede na své tradiční podzimní výstavě FOMEI TOP.

 

Marumi Exus UV Lens Protect slouží k zachycení ultrafialového světla a jako ochrana přední čočky objektivu. Mají minimální odrazivost, menší než 0,3 %, a nový antistatický povlak ASC coating, který je chrání před ulpíváním prachu kvůli statickému napětí a je „Water & Oil Repellent“, tedy kapičky vody i otisk prstu lze snadno setřít. Použito je silnější a rovnější sklo tloušťky 2 mm, které je vsazeno do nové, velmi tenké obroučky (6,4 mm). Speciální patentované ukotvení skla v obroučce je odolné proti uvolnění a navíc eliminuje nežádoucí odrazy světla.

 

filtry Marumi Exus

 

Marumi Exus C-PL – kruhové polarizační filtry nové generace mají patentovaný design pro minimální odraz světla a má snadné a přesné ovládání nastavení. Mají minimální odrazivost (menší než 0,6 %), nový antistatický povlak ASC coating, který je chrání před ulpíváním prachu kvůli statickému napětí a je „Water & Oil Repellent“, tedy kapičky vody i otisk prstu lze snadno setřít. Vrstva, zachycující polarizované světlo, má vysokou světelnou propustnost, která je o 30 % vyšší než u běžných filtrů. Hrana skla je potažena černou barvu, která eliminuje nežádoucí odrazy. Sklo je tenké 2 mm a je speciálním způsobem uloženo do obroučky tenké 6,4 mm. Teflonový povlak závitu umožňuje komfortní manipulaci s filtrem.

 

Terronic Power Flash PF400

 

Terronic Power Flash PF400 je velmi výkonný moderní blesk (směrné číslo 85/360 Ws) sestávající z vlastního blesku PF 400 s nekrytou výbojkou, externího napájecího bateriového generátoru, bezdrátového manuálního nastavení výkonu a řadou speciálního příslušenství k úpravě tvaru dopadajícího světla blesku. PF 400 je 5- až 7krát výkonnější, než jsou typické blesky s upevněním na přípojnou kolejnici fotoaparátu srovnatelných rozměrů a hmotnosti. Pomocí speciálního adaptéru (FY9179) pro Terronic/FOMEI/Bowens příslušenství jej lze použít jako plnohodnotné zábleskové světlo v atelieru s použitím standardního příslušenství pro "velká" studiová světla. Zároveň jej lze používat jako přenosný blesk s externím napájením.

 

FOMEI TOP ´13

 

Tyto a další novinky budou k vidění na výstavě FOMEI TOP, která se koná 19. a 20. 9. 2013 ve FOMEI v Hradci Králové. Novinky v eShopu FOMEI: filtry Marumi Exus a Terronic Power Flash PF200/400.

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Novinky  » Výstavy  

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: