Nenechte si ujít jedinečné akce letošního 18. DigiFora! - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Výstavy

Nenechte si ujít jedinečné akce letošního 18. DigiFora!

13. září 2013, 18.07 | Poslední dobou publikujeme stále více článků o 18. DigiForu a tématech s ním souvisejících. Také naše týdenní soutěže zaměřujeme k této události a k veletrhu FOR CAMERA, se kterým se DigiForum uskuteční. Logicky: 18. DigiForum se rychle blíží. A dnes určitě věnujte svou pozornost tomuto důležitému sdělení:

 

1. Garance slevy 100 % ze vstupného na veletrh FOR CAMERA. Pro všechny návštěvníky jsme jako bonus připravili poukázku na 100 % vstupného na veletrh ForCamera, a to formou slevy z ceny kteréhokoli kurzu, který po skončení 18. DigiFora bude IDIF pořádat. Podrobnosti naleznete na www.digiforum.cz

 

2.. Každý účastník, který si koupí vstupenky na více než jeden seminář či přednášku na 18. DigiForu, které se budou pořádat v rozdílný den, obdrží na každý další den, kdy se koná "jeho" zakoupená přednáška, vstupenku na celý veletrh ForCamera ZDARMA.

 

3. K objednávce přednášky či semináře na 18. DigiForu, která bude uhrazena do 25. 9. 2013, získá tento účastník odbornou fotografickou publikaci jako dárek.

 

Pro úplnost připomínáme, že 18. DigiForum se koná spolu s veletrhem FOR CAMERA od 3. do 5. října 2013 v areálu PVA EXPO PRAHA v Praze 9 - Letňanech. Podrobnosti, aktuality a vše potřebné najdete na webu DigiForum.cz

 

18. DigiForum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Výstavy  

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: