Světové fotografie v Žižkovské věži - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Výstavy

Světové fotografie v Žižkovské věži

Foto ve věži

23. dubna 2014, 19.03 | Poslední týden (do 30. dubna) ještě můžete navštívit tuto unikátní výstavu fotografií. V pražské Žižkovské věži – Tower Park Praha - probíhá prodejní výstava světových fotografií. Kolekci vystavuje YellowKorner Gallery Praha

česká pobočka celosvětové sítě 70 stejnojmenných fotografických galerií. Návštěvníci spatří snímky, jejichž autory jsou současní významní tvůrci z celého světa. V našich krajích, kde není zažité řadit špičkové fotografy mezi celebrity, nejsou jejich jména příliš známá. Světová fotografická scéna - prestižní společenské, módní a fotografické magazíny a galerie - však tyto osobnosti zná velmi dobře. Stejně jako znalci a sběratelé či hvězdy šoubyznysu, které pózovaly před jejich objektivy.

Prvního března se usjutečnila ve věžních prostorách vernisáž unikátní expozice, prakticky první tohoto rozsahu v republice.

Kolekci vystavuje YellowKorner Gallery Praha, česká pobočka celosvětové sítě 70 stejnojmenných fotografických galerií. Jejím posláním je zpřístupňovat díla významných fotografů veřejnosti, a to včetně možnosti koupě těchto artefaktů. V její nabídce najdete nové talenty, ale i velká jména současné i dřívější fotografie, vždy dokonale vyvážené díky celému týmu uměleckých poradců, kteří se na její skladbě podílejí.

YellowKorner Gallery je místem setkávání, místem, jež je v neustálém pohybu, místem, které nové generaci sběratelů zprostředkovává pohled na aktuální dění v mezinárodní fotografii.

Již druhým rokem mají milovníci fotografického umění jedinečnou možnost navštívit pobočku galerií YellowKorner i v samém srdci Prahy. Vybírat mohou z exkluzivních fotografií od vyhlášených fotografů z celého světa - v limitovaných edicích a s darovacím certifikátem můžete mít doma fotografie třeba od umělců, kteří fotí Madonnu či Lady GaGa. Ceny navíc začínají na velice příjemných 1100 Kč!

I tentokrát YellowKorner vybrala ze 60 galerií po světě nejlepší snímky a vytvořila z nich limitované série v řádech desítek, maximálně stovek kusů. Každá fotografie je očíslovaná, podepsaná tvůrcem a kupec k ní obdrží certifikát pravosti.

Dříve bývalo zvykem přiznávat označení „originál" maximálně pěti kopiím jednoho snímku, což zvedalo ceny do závratné výše. Aktivity YellowKorner Gallery dávají možnost zakoupit mistrovskou fotografii za přijatelnou cenu. Díla jsou tak dostupná většímu okruhu příznivců, a to bez ztráty exkluzivity.

 

 

 

Zdroj: Fotovevezi.cz

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Výstavy  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: