Recenze - profi technika - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Recenze - profi technika

Praktické srovnání makro objektivů Sigma

12. července 2004, 00.00 | V minulém článku na téma makrofotografie u DSLR jsme se zabývali možnostmi jak dosáhnout skutečného makro měřítka 1:1 (tzv. snímání Life Size). Nyní Vám představíme 2 skutečné a vynikající makroobjektivy Sigma s měřítkem snímání 1:1. Který z nich je lepší a kolik stojí takový opravdu vynikající makroobjektiv?

 

 

 

Makrofotografie u DSLR

30. června 2004, 00.00 | Makrofotografie zobrazuje živé i neživé předměty tak, jak je lidské oko jen stěží může vidět. Vlastníte-li digitální zrcadlovku tak vám nabízíme úvod do magiského světa skutečné makrofotografie. Co budete potřebovat?

 

 

 

Sigma SD9 - krok do neznáma

26. února 2003, 00.00 | Když společnost Foveon poprvé představila revoluční snímač s technologií X3 a Sigma oznámila, že bude první společností, která jej použije v profesionální digitální zrcadlovce, svitla mnohým naděje na nové převratné zítřky. Jaký je stav po roce, kdy produkt konečně existuje? Jak obstál v našem dvojměsíčním redakčním testu?

 

 

 

Canon EOS 1D - reportážní hvězda

3. května 2002, 00.00 | Přinášíme druhou část povídání o Canonu EOS 1D tentokrát se zaměřením na jeho nejsilnější stránku - reportážní fotografii. 1Dčko je totiž proklatě rychlé "dělo".

 

 

 

Canon EOS 1D - digitální lahůdka I.

15. dubna 2002, 00.00 | Dnes zahajujeme náš miniaturní seriál, který vznikl na základě dvoutýdenního mazlení s nejvyšším modelem digitálního fotoaparátu značky Canon. Tentokrát se zaměříme na funkčnost a ergonomii.

 

 

 

Canon EOS 1D - digitální lahůdka I.

15. dubna 2002, 00.00 | Dnes zahajujeme náš miniaturní seriál, který vznikl na základě dvoutýdenního mazlení s nejvyšším modelem digitálního fotoaparátu značky Canon. Tentokrát se zaměříme na funkčnost a ergonomii.

 

 

 

Canon EOS D60 - první praktické zkušenosti

13. března 2002, 00.00 | Nabízíme vám shrnutí výsledků několikadenního testování nového digitálního fotoaparátu pro náročné amatéry či méně náročné profesionály. Jaká je očekávaná digitální zrcadlovka nové generace?

 

 

 

Canon EOS D60

4. března 2002, 00.00 | Šestimegová jednooká zrcadlovka D60 nahrazuje D30. Ano - je to opět senzor typu CMOS, nikoli CCD. Vyšší rozlišení, a i v mnoha dalších ohledech lepší kvalita obrazu, vyšší rychlosti záznamu a menší zpoždění spouště - to jsou charakteristiky aparátu, který nastupuje do tvrdé soutěže s plejádou obdobných jednookých zrcadlovek, které budou usilovat o přízeň klientely třídy "polo-profi". Proč ne "úplná profi"?

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: