Dotazy čtenářů - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Dotazy čtenářů

Jak vkládat snímky do galerií a soutěží? Stručný obrazový průvodce

14. května 2014, 00.00 | Připravili jsme pro vás "obrazového průvodce", který – pevně věříme – bude vítanou praktickou pomocí.

 

 

 

Proč digitální fotoaparáty nemají české menu?

27. dubna 2004, 00.00 | Řada uživatelů si právem stěžuje, že poměrně drahé digitální fotoaparáty v drtivé většině nenabízejí české uživatelské rozhraní. Proč česky umí jen některé velmi levné fotoaparáty a dražší ne?

 

 

 

Jak chránit fotoaparát při cestování

24. dubna 2002, 00.00 | Skoro každý se čas od času vydá na nějakou delší či exotičtější cestu. Ať už jde o dovolenou či služební cestu, častým společníkem je klasický či ještě lépe digitální fotoaparát. Jak ale tuto poměrně křehkou a drahou techniku dostupně ochránit před nepříznivými vnějšími vlivy.

 

 

 

Deset dobrých důvodů, proč fotografovat digitálně

11. dubna 2002, 00.00 | Rozhodujete se mezi digitálním a klasickým fotoaparátem? Nevíte jak přesvědčit zákazníka, šéfa či manželku, že digitální fotoaparát je to pravé? Pak vám možná pomůže naše desatero nejlepších důvodů, proč začít fotografovat digitálně.

 

 

 

Jak pečovat o digitální fotoaparát?

18. ledna 2002, 00.00 | Jak chránit digitální fotoaparát před nečistotami? Jak a čím jej vyčistit, pokud se přeci jen někde objeví nějaké to smítko prachu? A kdy už fotoaparát prostě musí do servisu?

 

 

 

Co dělat aby vám digitální fotoaparát neoslepl?

3. ledna 2002, 00.00 | Takzvané slepnutí digitálních fotoaparátů či přesněji řečeno jejich snímačů je jev, o kterém se toho mezi laickou veřejností příliš mnoho neví. Přesto jde o jeden z nejpádnějších důvodů, proč si nekupovat starší fotoaparát.

 

 

 

Co jsou to mrtvé body?

2. ledna 2002, 00.00 | V diskusních forech se pravidelně objevují dotazy týkající se vad CCD snímačů používaných u digitálních fotoaparátů. Co to jsou mrtvé body, jak se projevují a jak se dají odstranit?

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: