Literatura - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Literatura

Novinky Computer Press v prosinci

12. prosince 2013, 18.14 | Nakladatelství Computer Press připravilo na prosinec dvě zajímavé knižní novinky. Nás přirozeně zaujala hlavně publikace Expozice a světlo v digitální fotografii. Ze stručné anotace obsahu lze předpokládat, že obsah je pojat šířeji, než pouze z hlediska primárního vztahu exponometrie a „světla“ jako takového.

 

 

 

Novinky Computer Press v listopadu

28. listopadu 2013, 17.06 | Z listopadových novinek nakladatelství Computer Press z oblastí, kterými se zabýváme, souvisejí s naším zaměřením, nebo mu jsou jakkoli blízké, nás zaujala především publikace Nikon D5200: Od momentek k nádherným snímkům. Název je volen tak, aby lákal, ale věřím, že se mnou bude řada z vás souhlasit, že i momentky mohou být – a nikoli ojediněle také jsou – velmi nádherné snímky.

 

 

 

Kniha Tipy a nápady pro vaši CEWE FOTOKNIHU

18. listopadu 2013, 15.54 | Fotolab vydal praktickou publikaci pro podporu tvůrčího využití počítačového programu pro vytváření působivých CEWE FOTOKNIH. Obsahuje tipy, rady a ukázky zaměřené na základní i pokročilé funkce, popis základních editačních funkcí a ukázky různých efektů s popisem, jak byly vytvořeny.

 

 

 

Novinky Computer Press v říjnu

24. října 2013, 17.14 | Z říjnových novinek nakladatelství Computer Press v oblasti digitální fotografie a digitálního zobrazování, počítačové techniky a softwaru, grafiky, designu a webového designu a internetu nás nejvíce zaujala uživatelská příručka pro GIMP – GNU Image Manipulation Program, což je volně distribuovaný program pro retušování fotografií, malování a tvorbu kompozice obrazu.

 

 

 

Novinky Computer Press v srpnu

13. srpna 2013, 10.49 | Nakladatelství Computer Press připravilo na srpen 2013 edici dalších knih z oblastí digitální fotografie a digitálního zobrazování, počítačové techniky a softwaru, grafiky, designu a webového designu a internetu jako takového. Nás nejvíce zaujaly publikace zaměřené na zvládnutí programů Adobe Photoshop CS6 a Lightroom 4, ale výběr je poměrně široký.

 

 

 

Novinky Computer Press v červenci

23. července 2013, 18.41 | Computer Press připravil na červenec edici několika knih z oblastí digitální fotografie a digitálního zobrazování, počítačové techniky a softwaru, grafiky, designu a webového designu. Nás zaujal výukový kurz Adobe Flash CS6 a kniha o DSLR Canon EOS 650D se zavádějícím podtitulem „Od momentek k nádherným snímkům“ (jako by momenty nemohly být nádherné;-).

 

 

 

Fotografování pro děti – Jak fotografovat, ukládat a zábavně upravovat fotky

2. července 2013, 18.47 | Tato publikace určená dětem nás zaujala v letošních novinkách nakladatelství Computer Press. Její autorka, Jenni Bidner, poutavou formou, vhodně přizpůsobenou dětem, představuje základy digitální fotografie. Nakladatel knihu doporučuje dětem od osmi let.

 

 

 

Adobe InDesign CS6 – Oficiální výukový kurz

29. května 2013, 06.53 | Po Oficiálních výukových kurzech Adobe Photoshop CS6 a Adobe Illustrator CS6 jsem se zaměřil na třetí publikaci, která k nim tematicky patří. Přidáme-li Adobe Acrobat, máme kompletní softwarové vybavení pro efektivní digitální grafiku a design, pre-press a desktop publishing. Jedná se o stejně koncipovaný oficiální výukový kurz ze série od Adobe Creative Teamu.

 

 

 

Albatros Media a Computer Press: Novinky květen 2013

23. května 2013, 11.26 | Albatros Media a Computer Press v květnu uvedly na trh dvě zajímavé novinky, knihy Fotografování pro děti od Jenni Bidner a Moodle – Kompletní průvodce tvorbou a správou elektronických kurzů. Společnost Albatros Media také představila harmonogram, jak se budou na portálu eReading.cz objevovat e-knihy z produkce všech nakladatelství skupiny Albatros Media.

 

 

 

Kniha Fotografujeme portréty

10. května 2013, 19.32 | Mediální společnost Albatros Media a nakladatelství Computer Press mají ve své nabídce knihu Fotografujeme portréty. Autor, fotograf Michal Bartoš, zvolil osobitou koncepci, která se částečně vrací k základnímu významu původně francouzského slova „portrét“, na druhou stranu ale propaguje moderní přístupy, ale hlavně – pojímá „portrétování“ hodně zeširoka.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: