FotoVideo 03-2009: právě vychází! - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Praxe

FotoVideo 03-2009: právě vychází!

26. února 2009, 00.00 | V březnovém vydání časopisu FotoVideo najdete samé unikáty!
Jako první u nás přinášíme exkluzivní reportáž z nejprestižnějšího veletrhu světové fotografie „Photo LA“ v Santa Monice.

V březnovém vydání časopisu FotoVideo najdete samé unikáty! Jako první u nás přinášíme exkluzivní reportáž z nejprestižnějšího veletrhu světové fotografie „Photo LA“ v Santa Monice. Tímto veletrhem vás provede nejen jeho samotný zakladatel, ale i jeho další vystavovatelé vám vylíčí, jak se prodávají skutečná a vrcholná fotografická díla.

V obrazové části navštívíte se zkušeným fotografem posvátná místa indiánského kmene Navahů a pokocháte se výsledky a úžasnými snímky z 2.ročníku soutěže Štíty Viléma Heckela. To samozřejmě není všechno. V Hospůdce u fotografa se dozvíte to nejdůležitější: Jak má vypadat fotografie, aby byla úspěšná? Digitální škola vás naučí krásně a přitom snadno retušovat a v nosné rubrice tohoto vydání vám poradíme jak fotit módu, modelky a vše kolem tohoto půvabného tématu. A to samozřejmě není vše. Čeká vás spousta nejaktuálnějších technických novinek a …?

Více na www.ifotovideo.cz a hlavně v časopise samotném, který je právě v prodeji v kamenných prodejnách, dobrých trafikách i v nákupních centrech po celé republice a také na Slovensku.

Tématické zařazení:

 » Praxe  

 » Praxe  » Literatura  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: