Kurzy IDIFu v Ostravě - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Praxe

Kurzy IDIFu v Ostravě

3. března 2009, 00.00 | IDIF, coby neunávný propagátor digitální fotografie, reaguje na přání a požadavky svých klientů a v rámci toho jezdí za vámi po celé České republice. Vedle kurzů v Praze a Brně, vyhlašujeme fotografické kurzy také v Ostravě. Zde je aktuální nabídka těchto kurzů pro následující kvartál roku 2009!

IDIF, coby neunávný propagátor digitální fotografie, reaguje na přání a požadavky svých klientů a v rámci toho jezdí za vámi po celé České republice. Vedle kurzů v Praze a Brně, vyhlašujeme fotografické kurzy také v Ostravě. Zde je aktuální nabídka těchto kurzů pro následující kvartál roku 2009!

::. Fotografujeme večírky, svatby, módní přehlídky - akční fotografie
Fotografování večírků, svatebního dne nebo reportáže patří možná k nejnáročnějším fotografickým disciplínám. Kromě jiného se na kurzu dozvíte, co v celku tvoří takovou reportáž, co budeme určitě potřebovat nebo také jak například ovlivnit výsledek pomocí vyvážení bílé. Veškerá problematika bude vysvětlena jak teoreticky tak prakicky demonstrována přímo v terénu na modelce a modelu.

Termín: 04.03.2009
Lektor: Jan Branč

Objednat účast na kurzu::. Seznamte se se svojí DSLR Canon
Kurzy v sérii "Seznamte se" Vás naučí jak efektivně a maximálně využívat veškeré funkce Vaší DSLR. Kurz je koncipován jako praktický workshop kde se střída teoretická výuka s fotografováním v ateliéru. Tedy veškeré právě nabyté vědomosti si můžete ihned vyzkoušet při praktickém cvičení. Tento konkrétní kurz je zaměřen na uživatele digitálních zrcadlovek Canon. K dispozici bude řada objektivů k vyzkoušení. V naší nabídce naleznete i workshopy na zrcadlovky Nikon a Olympus.

Termín: 02.04.2009
Lektor: Martin Hájek

Objednat účast na kurzu::. Začínáme s digitální fotografií
Seminář je určen úplným začátečníkům, kteří s digitální fotografií (a fotografií vůbec) teprve začínají. Cílem semináře je poskytnout teoretické i praktické základy pro úspěšné a efektivní fotografování pomocí přístrojů různých kategorií. V první části nabízí seminář teoretické základy v podobě informací o konstrukci a funkci digitálního fotoaparátu zaměřené zejména na jeho správné nastavení a využití jeho možností. Praktická část je zaměřena na osvojení základních fotografických návyků s důrazem na specifika digitální techniky. Frekventanti kurzu mohou používat jak svojí, tak zapůjčenou techniku a získat tak konkrétní praktickou zkušenost, která jim usnadní první krůčky v oblasti digitální fotografie.

Termín: 03.04.2009
Lektor: Martin Hájek

Objednat účast na kurzu

Tématické zařazení:

 » Praxe  

 » Praxe  » Vzdělání  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

A cena???

Autor: Ladislav Kubesa Muž

Založeno: 07.03.2009, 23:59
Odpovědí: 1

Nebylo by špatné někde a hlavně zřetelně uvést také cenu kurzů IDIFu....

Odpovědět na příspěvek

RE: A cena???

Autor: Martin Hájek Muž

Založeno: 08.03.2009, 01:47

Dobry den,
pro vice info (vc. ceny samozrejme), kliknete na odkaz - nadpis konkretniho kurzu...
S pozdravem
M.H.

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: