PhotoArt 02-2008: vychází právě dnes - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Praxe

PhotoArt 02-2008: vychází právě dnes

1. února 2008, 00.00 | Právě vychází únorové číslo časopisu PhotoArt. Myslíme si, že každého z vás zajímá, kdo stojí za jeho tvorbou.

Vychází únorové číslo časopisu PhotoArt. Myslíme si, že každého z vás zajímá, kdo stojí za tvorbou tohoto časopisu. Proto jsme pro vás do druhého čísla připravili rozsáhlý materiál, ve kterém poznáte blíže šéfredaktora časopisu Garika Avanesiana.Otevřeně promluví nejen o svém původu, ale i o svých jak podnikatelských, tak fotografických začátcích. Jako nositel titulu Excelence FIAP se aktivně účastní salonů a soutěží. V rozhovoru se dočtěte rovněž o tom, co si o salonech a soutěžích myslí. Dále jaký fotografický žánr u něj vede a co pro něj znamená fotografie aktu. To vše a více doplněné jeho nejlepšími fotografiemi.

V dalším rozhovoru, tentokrát s Liborem Špačkem se ponoříte do hlubin uměleckého aktu pod vodou. Fotografie z jeho umělecké tvorby jsou zastoupeny v několika soukromých sbírkách a galeriích po celém světě. Je rovněž autorem úspěšné kolekce UnderWater Fine Art Nudes. Pokud se chcete dozvědět, jakou techniku používá při fotografování aktů pod vodou, které fotografy obdivuje nebo třeba jak vybírá modelky pro své snímky, tak neváhejte zalistovat stránkami PhotoArtu. Rozhovor s Liborem Špačkem, plný zajímavých zahraničních zážitků a zkušeností, je doplněn o jeho nezaměnitelnou tvorbu. Ve spojitosti s tímto autorem bychom rádi zmínili workshop pořádaný ve spolupráci s námi, na kterém se právě pod vedením Libora Špačka naučíte pořídit překrásné fotografie pod vodou, konkrétněji v hlubinách Rudého moře.

A když už jsme u aktů, jako každým rokem si dovolujeme nejen čtenáře PhotoArtu, ale i milovníky krásy ženského těla, pozvat na páté mezinárodní setkání fotografů, tzv. Inter Photo Camp, letos pořádaný koncem června na malebném Berounsku. Tématem je tradičně velmi oblíbený akt. Více se dočtete v únorovém PhotoArtu na stáncích od 1.2.2008.

Tématické zařazení:

 » Praxe  

 » Praxe  » Literatura  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: