Novinky - fotoaparáty - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Sanyo Xacti VPC HD-1EX: elegantní ultrazoom s vysokým rozlišením

23. prosince 2005, 00.00 | Sanyo přichází na trh s další novinkou extravagantní řady Xacti - VPC-HD1 EX. Jedná se o kompaktní přístroj, pistolové konstrukce, který představuje zajímavý hybrid kompaktu a digitální kamery a nabídne vysoké interpolované rozlišení a také velké rozlišení videosekvencí.

 

 

 

Nové snímače s vysokým rozlišením na obzoru

16. listopadu 2005, 00.00 | Vývoj stále letí kupředu, a tak se nelze divit, že snímače v digitálních fotoaparátech pomalu šplhají k psychologické hranici deseti megapixelů. Dva nové oznámené snímače jsou toho důkazem. Nový 9 MPix CMOS snímač velikosti APS a 10 MPix CCD snímač pro kompakty jen dokazují pokračující honbu za megapixely. V jakých přístrojích se s nimi můžeme setkat?

 

 

 

BenQ přináší 3 nové, stylové kompakty

15. listopadu 2005, 00.00 | Společnost BenQ přichází na trh se žhavými novinkami - třemi novými kompaktními fotoaparáty, které zaujmou především kompaktními rozměry a luxusním designem. Vedle toho ale nepostrádají vysoké rozlišení ani žádnou z dnešních užitečných funkcí.

 

 

 

Nikon D200 - profi zrcadlovka skoro pro každého?

3. listopadu 2005, 00.00 | Nikon po opravdu dlouhém čekání představil nástupce své digitální zrcadlovky střední kategorie D100, kterým jistě Nikon potěšil srdce svých příznivců. Model D200 přichází nejen s velmi dobrými parametry, ale navíc i s nezvykle agresivní cenou.

 

 

 

Canon Digital IXUS Wireless – komunikace bez omezení

1. listopadu 2005, 00.00 | Společnost Canon uvádí na trh novinku z oblasti nenáročných digitálních fotoaparátů populární řady IXUS, s výmluvným přídomkem Wireless. Jedná se o klasický kompaktní přístroj s rozlišením 5,0 MPix, 3x optickým zoomem a podporou bezdrátové technologie Wi-Fi.

 

 

 

Sanyo Xacti C6 a C40 aneb ruce vzhůru!

24. října 2005, 00.00 | Společnost Sanyo přichází na trh s dvěma novinkami extravagantní řady Xacti a to konkrétně modely: C6 a C40. Jedná se o kompaktní přístroje, pistolové konstrukce, které představují hybridní přístroj kompaktu a digitální kamery a nabídnou stabilizátor obrazu, vysoké interpolované rozlišení a zajímavé designové provedení.

 

 

 

Zobrazují se vám černé nebo poškozené snímky? Oprava zdarma

18. října 2005, 00.00 | Poslední měsíc se roztrhl pytel se zprávami o vadných sériích fotoaparátů. Za většinu z těchto problémů zřejmě může CCD snímač od Sony. Upozornění na konkrétní modely a jejich série vydaly postupně Canon, Fujifilm, Konica Minolta, Nikon, Olympu, Ricoh a Sony. Nikon pak také vydal upozornění týkající se jeho zrcadlovek D2H, D70 a F55. Zjistěte si, zda-li se vás problém taky netýká.

 

 

 

Olympus SP-700 - přichází nová móda 3" displejů?

12. října 2005, 00.00 | Dalším digitálním kompaktem do řady stylových automatů od Olympusu bude model SP-700. Spolu se zaváděním nových jmen svých modelových řad také Olympus lehce pozměnil koncepci svých fotoaparátů a rozhodně s vývojem nezaspal. Stejně jako Sony zavádí do svého kompaktu velký 3" displej. Svými novými funkcemi by měl podporovat amatérské fotografy. Ostatní parametry jsou již standardem, 6 MPix, 3x optický zoom atd.

 

 

 

Fujifilm FinePix Z2 - o kolik může být chytřejší?

11. října 2005, 00.00 | Včera byly uvolněny první informace o novém stylovém kompaktu společnosti Fujifilm, která se rozhodla zachovat tělo stávající Z1 a vylepšit její elektroniku. Bude novinka znatelně lepší než její stávající předchůdce?

 

 

 

Sony Cyber-shot N1 - kompakt s dotykovým 3" displejem

10. října 2005, 00.00 | Sony se nyní předvádí s poměrně originálními fotoaparáty, což potvrzuje i novinka Cyber-shot N1. Nepřináší tolik převratných změn jako nedávno ohlášený R1, ale rozhodne nezapadá mezi ostatní kompakty od konkurence. Trojnásobný optický zoom ani 8 MPix rozlišení nikoho z letargie neprobudí, ale dotykový 3" LCD displej, pomocí kterého můžeme zaostřovat na libovolný bod, by již mohl.

 

 

 

Strana výpisu

... 79 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: