Novinky - fotoaparáty - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Ultratenký Casio EX-S500 - 5 MPix novinka s 3x zoomem

13. června 2005, 00.00 | Novinkou mezi ultratenkými fotoaparáty je Casio ExilimEX-S500, který nabídne tělo s hloubkou pouhých 13,7 mm v nejtenčím místě a celkové rozměry se blíží kreditní kartě. Obrazové rozlišení je 5 MPix, objektiv i přes tenké tělo nabízí 3x optický zoom a vše si můžeme prohlížet na 2,2“ LCD displeji.

 

 

 

Nové kompakty od Samsungu

8. června 2005, 00.00 | S novinkami od Samsungu se roztrhl pytel, a tak můžeme očekávat celkem šest nových digitálních kompaktů. Vybrali jsme ty nejzajímavější. Digimax V800 navazuje na model V700, který byl uveden letos na CESu a nabídne rozlišení 8 MPix, 3x optický zoom a velký LCD displej. Nová řada L nabídne 5 MPix modely L55W (4,8x optický zoom začínající na 28 mm) a L50 (3x optický).

 

 

 

Samsung Digimax Pro815 - digitální Goliáš

6. června 2005, 00.00 | Samsung v oblasti digitální fotografie poslední dobou příliš nezářil. Nyní však připravil pecku, se kterou plánuje dosáhnout několik prvenství. Jednak ve velikosti optického zoomu, jehož zvětšení je nyní 15 násobné a druhak velikostí displeje, který má dosáhnout úhlopříčky 3,5“. Nová EVF elektronická zrcadlovka bude mít snímač s rozlišením 8 megapixelů a ponese označení Digimax Pro815.

 

 

 

Nové levné minikompakty od Konica Minolta

27. května 2005, 00.00 | Konica Minolta nedávno představila dva digitální kompaktní fotoaparáty řady DiMAGE. Model E500 nabízí cenově dostupné řešení pro začínající a nenáročné uživatele. Obrazové rozlišení 5 MPix a 3x optický zoom jsou dnes již takřka standardem a velký 2“ displej potěší. Obdobně je na tom i model X60, který nabízí více extravagance a originality co se týče vzhledu a konstrukce fotoaparátu.

 

 

 

Nikon S2 - voděodolná novinka

23. května 2005, 00.00 | Skutečnost, že se blíží léto, signalizuje množství novinek chlubící se voděodolným tělem. Mezi ně patří i tento týden oznámený kompaktní digitální fotoaparát Nikon Coolpix S2. Ten je prakticky stejný jako předchozí model S1. Prošel pouze kosmetickými změnami konstrukce, která se nyní pyšní voděodolností.

 

 

 

Kodak EasyShare V550 a V530 - ultrakompaktní stylové kompakty na obzoru

19. května 2005, 00.00 | Před několika dny uvolnila společnost Kodak informace o nových digitálních kompaktech, které budou určeny pro fotoamatéry kladoucí důraz na velikost a design fotoaparátu. Technické nároky by pak mělo uspokojit obrazové rozlišení 5 MPix, 3x optický zoom a 2,5“ resp. 2“ displej.

 

 

 

Nové stylové kompakty od Pentaxu

18. května 2005, 00.00 | Nedávno uvedl Pentax na trh své dva nové digitální kompaktní fotoaparáty. První z nich, Optio S5z, nabídne rozlišení 5 MPix, 3x optický zoom, 2,5“ displej a velmi kompaktní provedení. Optio SVi je zaměřeno na podobnou skupinu uživatelů, ale nabízí více prostoru pro kreativitu díky 5x optickému zoomu. Oba jsou zaměřeny na fotoamatéry požadující malý a stylový fotoaparát, který se vejde do kapsy.

 

 

 

Olympus mju Digital 800 - voděodolných 8 MPix se stylem

16. května 2005, 00.00 | Minulý týden oznámil Olympus nový digitální kompaktní fotoaparát s rozlišením 8 MPix, voděodolným tělem, trojnásobným optickým zoomem a velkým displejem. Tento stylový přístroj ponese označení mju: Digital 800 a zaměřen bude spíše na amatérské fotografy požadující stylový design a moderní funkce.

 

 

 

HP Photosmart M517 - nový levný kompakt

9. května 2005, 00.00 | Společnost HP oznámila produkci nového digitálního kompaktu určeného pro amatérské uživatele. Nabízet bude rozlišení 5 MPix, trojnásobný optický zoom, 2“ LCD displej a chybět nebudou ani speciální funkce pro odstranění červených očí z hotového snímku, či automatické zesvětlení tmavých partií snímku. Nezanedbatelnou výhodou také bude nízká cena.

 

 

 

Nokia otevřela dveře do nového multimediálního světa

2. května 2005, 00.00 | Ve středu minulého týdne Nokia představila tři nové mobilní telefony, které, podle jejího názoru, mění pohled na mobilní komunikaci dneška. Měli jsme se možnost zúčastnit akce Destination Multimedia v Amsterdamu a všechny tři novinky vyzkoušet v praxi. Jaké jsou naše první dojmy?

 

 

 

Strana výpisu

... 83 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: