Novinky - fototiskárny - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fototiskárny

Epson Stylus SX130 – cenově dostupné multifunkční zařízení

11. srpna 2011, 00.00 | Svůj nový model výrobce nabízí v první řadě domácím uživatelům, kteří vyžadují kompaktní multifunkční zařízení umožňující snadný tisk za přijatelnou cenu, kopírování a skenování. Jednoduché nastavení a snadné použití umožňuje také ovládací panel se čtyřmi tlačítky.

 

 

 

Ilford pro inkoustové tiskárny Canon

4. července 2011, 17.00 | Ilford rozšířil nabídku potisknutelných médií, kompatibilních s inkjetovými fototiskárnami Canon, Epson a HP, a nabídl praktickou podporu pro uživatele tiskáren značky Canon. Společnost FOMEI také oznámila, že řada potisknutelných médií Harman by Hahnemühle získala ocenění TIPA jako nejlepší fine art média.

 

 

 

Epson Stylus Photo R2000

19. května 2011, 00.00 | Nová fotografická tiskárna formátu A3+ pro tisk fotografií s vysokým leskem využívá inkoustové kazety s o 50 % vyšší kapacitou. Má tiskovou hlavu, pracující na bázi technologie proměnlivé velikosti kapiček pro zajištění přesnosti tisku a jemných tonálních přechodů. A na přání zákazníků výrobce přidal rozhraní Wi-Fi.

 

 

 

Nová modelová řada inkjetů Officejet

12. dubna 2011, 00.00 | Hewlett-Packard představil novou modelovou řadu inkoustových tiskáren Officejet, které jsou vhodné především pro menší i větší podniky, ale i pro „domácí kancelář“, a lze je použít nejen pro tisk dokumentů, prezentací a grafů, ale také fotografií jako takových. HP ale hlavně reaguje na proměnu trendů na pracovním trhu a na nové požadavky, kupříkladu zvyšování mobility pracovní síly, možnosti práce z domova a „v terénu“.

 

 

 

Canon DreamLabo 5000

29. března 2011, 00.00 | Tímto modelem, který bude v Evropě dostupný od začátku roku 2012, vstoupí Canon na evropský trh produkčního fotografického tisku. DreamLabo 5000 je nový produkční inkoustový tiskový stroj, používající nově vyvinutou tiskovou hlavu s vysokou hustotou trysek, která umožňuje tisk o šířce 305 mm, a technologii FINE pro tisk vysoce kvalitních fotografií a detailně vykresleného textu. Stroj je tudíž vhodný pro tisk fotografií, fotografických koláží i zakázkových brožur a podkladů pro fotoknihy a fotokalendáře.

 

 

 

Epson Stylus Photo R3000

16. března 2011, 00.00 | Tato nová inkoustová fotografická tiskárna bude v prodeji od konce března 2011. Jedná se o kompaktní model, umožňující tisk fotografií až do formátu A3+, který využívá inkousty UltraChrome K3 s jasnou purpurovou pro vysoce kvalitní tisk s realistickým barevným podáním.

 

 

 

Canon: nová tiskárna a čtyři multifunkce

9. března 2011, 00.00 | Canon uvedl na trh nejen nové fotoaparáty, výměnné objektivy a externí blesky, ale také inkoustovou tiskárnu a čtyři multifunkční zařízení s inkoustovými tiskárnami a další produkty. Tiskárna umožňuje tisk fotografií až do formátu A3+, trojice multifunkcí je určena tak říkajíc pro domácí použití a čtvtrtá je špičková, určená pro náročné uživatele i komerční využití. Tiskárny a multifunkční zařízení nás přirozeně velmi zajímají – jako praktické příslušenství nebo chcete-li součást širšího vybavení digitálního fotografa.

 

 

 

Lexmark uvádí novou generaci tiskáren Genesis

11. února 2011, 00.00 | Společnost Lexmark uvádí zcela nový koncept inkoustových tiskáren. Lexmark S815 Genesis představuje inkjetovou multifunkci, jež může potenciálním klientům nabínout rychlost, elegantní design a zároveň inteligentní řešení SmartSolutions. Vedle toho zaujme též novým skenovacím systémem Flash Scan nebo možnostmi on-line sdílení. Zajímavost představuje i netradičně (ale originálně) pojaté "vertikální" konstrukční řešení.

 

 

 

HP představuje službu ePrint: Online vždy a všude

4. října 2010, 00.00 | HP uvádí novinky pro následující období a to jak nové tiskárny řady Photosmart a Officejet, tak především nové aplikace a služby, z nichž tou nejzajímavější je ePrint – řešení umožňující tisknout kdykoli a kdekoli díky přímému přístupu na internet. Spolu s novými aplikacemi přinášejí nová zařízení též uživatelsky přívětivější ovládání či podporu bezdrátových technologií...

 

 

 

Epson Stylus Photo PX820FWD a PX720WD: bitevní křižníky připlouvají

30. srpna 2010, 00.00 | Po nedávno uvedených novinkách nyní představuje společnost Epson dvojici nadupaných multifunkčních tiskáren - Stylus Photo PX820FWD a Stylus Photo PX720WD. Jedná se o modely stále populárnějšího konceptu 3 v 1, které nabídnou dále například podporu bezdrátového přenosu (Wi-Fi), ethernetové rozhraní, automatický podavač dokumentů nebo duplexní tisk již v základní konfiguraci.

 

 

 

Strana výpisu

12

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: