Duální displej Fujitsu pro zobrazení 2D a 3D - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Duální displej Fujitsu pro zobrazení 2D a 3D

fujitsu_p23t6fpr3d_100px

24. listopadu 2011, 23.00 | Společnost Fujitsu představila první profesionální duální monitor pro zobrazování ve 2D i 3D. Má displej s úhlopříčkou 22 palců (55,88 cm) a pro přechod z 2D na 3D režim a naopak slouží jednoduchý přepínač. Pro sledování obrazu s prostorovým efektem RealD kompatibilním s 3D slouží velmi lehké polarizační brýle, které nevyžadují žádnou baterii.

Společnost Fujitsu tento svůj první duální displej zaměřuje na profesionální grafiky, využívající grafické aplikace, jako jsou CAD/CAE, simulační software a systémy pro zpracování geo-satelitních dat. Dalšími oblastmi uplatnění jsou studia architektů nebo designu, reklama a prezentace nebo lékařský výzkum.Monitor Fujitsu P23T-6 FPR 3D využívá nejnovější 3D technologii FPR – Filmtype Patterned Retarder, díky níž poskytuje jasný, neroztřesený, pro oči příjemný obraz bez „crosstalku“ – pronikání levého obrazu do pravého a naopak. Značný kuželovitý 3D pozorovací úhel umožňuje sledovat kvalitní 3D hloubkové efekty skupině osob i za denního světla. Displej má LED podsvícení, automatický senzor jasu, režim Eco pro snížení provozní spotřeby a klidový režim Fujitsu 0-Watt.Patří do řady Superior, má tedy řadu speciálních vlastností, například nastavitelné gamma kompatibilní s DICOM, vhodné pro černobíle orientovanou grafiku, aplikace pro klinické zkoumání a také širokou nabídku výstupních rozhraní pro maximální kompatibilitu s osobními počítači a pracovními stanicemi včetně mobilních. Pro docílení co nejlepšího 3D efektu společnost Fujitsu doporučuje hardware pracovní stanice s grafickou kartou, která podporuje tzv. quad-buffering technologii – zobrazení samostatného obrázku pro každé oko, jako je řada pracovních stanic Fujitsu CELSIUS. Monitor zaujme také ergonomicky řešeným podstavcem typu 4 v 1.

Nový duální displej Fujitsu P23T-6 FPR 3D bude k dispozici koncem listopadu mimo jiné prostřednictvím internetového obchodu shop.fujitsu.com.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: