FotoTechnika - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

Fotografujeme s DSLR: Expozice (díl 4.)

29. května 2013, 10.00 | Jste nadšeným začínajícím fotografem? Pořídili jste si právě digitální zrcadlovku (DSLR), nebo její koupi teprve zvažujete? Pro všechny podobně „naladěné“ je zde pokračování našeho komplexního seriálu, zabývající se tímto současným trendem. Na pořadu dne je tentokrát Expozice – základní stavební kámen fotografie jako takové.

 

 

 

Fotografujeme s DSLR: Expozice (díl 3.)

15. května 2013, 17.30 | Jste nadšeným začínajícím fotografem? Pořídili jste si právě digitální zrcadlovku (DSLR), nebo její koupi teprve zvažujete? Pro všechny podobně „naladěné“ je zde pokračování našeho komplexního seriálu, zabývající se tímto současným trendem. V minulém 2. díle jsme se věnovali převážně nastavení a vnímání času. Na pořadu dne je tentokrát další expoziční parametr a tím je citlivost (ISO).

 

 

 

Fotografujeme s DSLR: Expozice (díl 2.)

1. května 2013, 18.00 | Jste nadšeným začínajícím fotografem? Pořídili jste si právě digitální zrcadlovku (DSLR) a chcete se dozvědět o ní více? Pro všechny podobně „naladěné“ je zde pokračování našeho komplexního seriálu. V tomto díle vás seznámíme se základní trojicí hodnot, které ovlivňují expozici a jsou základním faktorem dokonalé fotografie. Rozebereme podrobněji problematiku nastaveného času.

 

 

 

Fotografujeme s DSLR: Začínáme (díl 1.)

18. dubna 2013, 17.00 | Jste nadšeným začínajícím fotografem? Uchvátilo vás toto bezesporu nádherné řemeslo? Pořídili jste si právě digitální zrcadlovku (DSLR), nebo její koupi teprve zvažujete? Pro všechny podobně „naladěné“ přinášíme komplexní seriál, zabývající se tímto současným trendem. V tomto (a dalších dílech) byste měli nalézt odpovědi na všechny důležité otázky ohledně digitální fotografie a práce s digitální jednookou zrcadlovkou.

 

 

 

Mamiya Leaf: zlevněné repasované datastěny Aptus-II

28. června 2012, 08.35 | Společnost ExceFOTO uveřejnila letní cenovou akci: až do konce srpna 2012 platí zvýhodněné akční ceny repasovaných datových stěn Aptus-II.

 

 

 

Fujifilm X-Pro1 – první seznámení a snímky

10. května 2012, 00.00 | Měli jsme možnost krátce vyzkoušet nejnovější kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy – Fujifilm X-Pro1 spolu s trojicí prvních objektivů Fujinon XF, které výrobce připravil pro zahájení prodeje. Nabízíme první zkušenosti i výběr několika zkušebních snímků, které jsme mohli během prezentační akce pořídit.

 

 

 

Olympus Tough TG-1 iHS

9. května 2012, 00.00 | Olympus představil nový velmi odolný, vodotěsný, výkonný a výborně vybavený kompakt ve své řadě outdoorových fotoaparátů Tough. Na rozdíl od ostatních modelů s velice kompaktními objektivy s lomenou drahou paprsků je TG-1 objektiv klasické koncepce, navíc se základními clonovými čísly 2,0 a 4,9.

 

 

 

BenQ GH200 s filtrem MagiQ

7. května 2012, 00.00 | BenQ koncem dubna představil nový stylový kompakt. Vejde se i do kapsy, je tudíž snadné mít ho stále s sebou a připravený k pohotovému použití. Díky 12,5násobnému optickému zoomu umožňuje poměrně všestranné použití. A pomocí nového filtru MagiQ lze vytvářet působivé obrázky s vysokým dynamickým rozsahem.

 

 

 

Epson Stylus Photo 1500W v praxi

4. května 2012, 00.00 | Při prvním představení jsme tuto tiskárnu nejkratším způsobem charakterizovali slovy: umožňuje „tisk fotografií do formátu A3+ odkudkoli“. Díky integrovanému rozhraní Wi-Fi umožňuje tisk z libovolného umístění v domácnosti nebo kanceláři bez připojení pomocí kabelů. To je zřejmé už z "W" jako wireless v jejím označení. Při testu jsme se ale zaměřili hlavně na možnosti a kvalitu tisku.

 

 

 

LumiQuest: Nové zajímavé sety

2. května 2012, 00.00 | Nabídku Acer Foto v polovině května rozšíří tři nové zajímavé sety stínítek, difuzérů a barevných filtrů na systémové blesky. Sady jsou sestaveny z produktů LumiQuest, které se už samostatně prodávají. Jsou zajímavé hlavně z hlediska ceny: podle informací Acer Foto zákazník ušetří přibližně 35 až 40 %.

 

 

 

Strana výpisu

1 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: