Fotobrašny Dörr Mountain Pro, Smart Bag a Zoom Smart - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Fotobrašny Dörr Mountain Pro, Smart Bag a Zoom Smart

doerr_news_100px

21. listopadu 2011, 00.00 | Tyto tři řady brašen pro fotografické vybavení najdete v aktuální nabídce ExcelFoto. Jedná se o prakticky a nápaditě řešené brašny, v případě řady Mountain Pro s velmi širokými možnostmi použití nejen díky rozměrům, ale také variabilnímu uzpůsobení, které je umožňuje nosit na zádech jako fotobatohy, anebo u pasu jako brašny typu „ledvinka“.

Dörr Mountain Pro

Tyto fotografické brašny jsou nabízeny ve čtyřech velikostech. Výše zmíněnou variabilitu, tedy možnost nosit je jako běžné brašny na popruhu přes rameno, připevněné u pasu, anebo na zádech jako batoh, umožňují dva velké modely. Malé jako batohy na zádech nosit nelze, jen jako běžné brašny s ramenními popruhy a jako ledvinky připevněné u pasu.

Délkově nastavitelný ramenní popruh je opatřen širším protiskluzovým segmentem a upíná se pomocí kovových karabin do kovových spon. Pro snazší přenášení slouží velká polstrovaná rukojeť. Brašny jsou robustní, z odolného vnějšího materiálu, uvnitř jsou dobře polstrované, žlutá podšívka je jemná a hladká. Zipy lze uzamknout s tím, že přiložený zámek lze zabezpečit číselným kódem. Na drobné příslušenství mají dvě vnější kapsy a jednu síťovou na vnitřní straně víka. Nechybí pláštěnka.Nejmenší model Small s vnitřními rozměry 13 × 18,5 × 10 cm a vnějšími 17 × 22 × 16 cm pojme zrcadlovku, jeden objektiv a drobné příslušenství. Je uzpůsoben pro upevnění kolem pasu a pro nošení přes rameno.

Stejně tak model Medium, který je větší, uvnitř měří 18 × 20 × 11 cm, má vnější rozměry 22 × 23 × 16 cm a umožňuje uložit zrcadlovku a tři objektivy.

Větší model Large s vnitřními rozměry 21 × 21 × 11 cm a vnějšími 25 × 24 × 17 cm pojme zrcadlovku a 5 objektivů a je uzpůsoben pro nošení na zádech.

Jako batoh je řešen také největší model XLarge, který uvnitř měří 28 × 24 × 12 cm, má vnější rozměry 32 × 25 × 18 cm a také pojme zrcadlovku a 5 objektivů.

Všechny modely jsou nabízeny v klasickém černém provedení. Prodejní ceny jsou mimo jiné ovlivněny rozměry: nejmenší model Small stojí 1 190 Kč, střední Medium 1 350 Kč, velký Large 1 490 Kč a největší XLarge 1 690 Kč.Dörr Smart Bag

Tyto fotobrašny jsou velmi robustní, prachotěsné a voděodolné, a navíc mají pláštěnku. Uživatelé uvítají důmyslně řešený rychlý přístup QuickAcess k uloženému fotoaparátu a potřebnému příslušenství. Nejmenší provedení Small má vnitřní rozměry 15 × 19 × 11 cm, vnější 17 × 22 × 14 cm a pojme zrcadlovku s objektivem a externím bleskem. Verze Medium uvnitř měří 20 × 23 × 14 cm, vně 24 × 27 × 18 cm a lze do ní uložit zrcadlovku s objektivem, dvěma dalšími na výměnu a externí blesk. Největší model Large má vnitřní rozměry 23 × 31 × 17 cm, vnější 25 × 34 × 23 cm a pojme i větší zrcadlovku včetně bateriového gripu s nasazeným objektivem a třemi dalšími na výměnu plus externí blesk. Navíc umožňuje uchycení k teleskopickému držáku kufru nebo brašny na kolečkách.

Brašny Smart jsou nabízeny v černém provedení. Model Small stojí 725 Kč, Medium 925 Kč a Large 1 190 Kč.Dörr Zoom Smart

Tyto brašny jsou tvarově uzpůsobeny pro vložení fotoaparátu objektivem dolů. Díky tomu a díky praktickému řešení otevírání „od těla“ je fotoaparát nejen bezpečně uložen, ale současně je také pohotově a operativně k dispozici, kdykoli uživatel potřebuje rychle fotografovat. Brašny jsou vyrobeny z odolného materiálu a řešeny tak, aby vložené vybavení bylo chráněno před deštěm a prachem – součástí výbavy je i pláštěnka. Dvojitá kapsa umožňuje přehledně uspořádat drobné příslušenství. Brašny mají délkově nastavitelný ramenní popruh a rukojeť z neoprénu.Smart Zoom Mini má vnější rozměry 15 × 17 × 13 cm, vnitřní 11 × 14/9 × 9 cm a poslouží pro uložení kompaktního fotoaparátu s výměnnými objektivy nebo s pevně uchyceným delším zoomem nebo ultrazoomem.

Model Zoom Small má vnější rozměry 18 × 19 × 13 cm, vnitřní 13 × 16/9 × 9 cm a pojme zrcadlovku s nasazeným objektivem plus jeden další na výměnu.

Zoom Medium má vnější rozměry 22 × 20 × 14 cm, vnitřní 19 × 18/9 × 11 cm a pojme zrcadlovku s nasazeným objektivem plus další zoomobjektiv na výměnu.

Zoom Large má vnější rozměry 26 × 21 × 15 cm, vnitřní 24 × 19/9 × 13 cm a poslouží pro uložení zrcadlovky s nasazeným objektivem plus dalšího výměnného objektivu, kterým může být i dlouhý teleobjektiv nebo zoom.

Také modely Smart Zoom jsou nabízeny v černém provedení. Model Zoom Mini pořídíte za 565 Kč, Zoom Small za 595 Kč, Zoom Medium 650 Kč a Zoom Large za 750 Kč.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: