Lowepro: nové brašny a pouzdra představené na podzim 2011 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Lowepro: nové brašny a pouzdra představené na podzim 2011

lowepro_news11_100px

18. října 2011, 09.00 | Krátkou sérii článků, zaměřenou na zajímavé podzimní novinky v nabídce fotobatohů, fotobrašen a pouzder Lowepro, zakončíme výčtem menších produktů pro každodenní použití i na cesty, dovolené, výlety a další různé příležitosti, na které si chceme vzít své kompaktní fotografické vybavení, anebo jen kompaktní fotoaparát. Představujeme nápadité brašny Compact Courier 80 a StreamLine 100 a praktická a elegantní pouzdra Quick Case 100/120 a Melbourne 10.

Lowepro Compact Courier 80

je důmyslně řešená ramenní brašna navržená speciálně pro ochranu a pohodnou přepravu fotoaparátů kategorie CSC – Compact System Camera, jako jsou přístroje modulárních fotografických systémů Olympus Pen, Panasonic Lumix G Micro, Sony Alfa NEX, Samsung NX, Pentax Q a Nikon 1, ale i klasických high-endových kompaktních fotoaparátů, jako Olympus XZ-1, Canon PowerShot G12, Nikon Coolpix P7000/7100, Panasonic Lumix LX-5 nebo Samsung EX-1, anebo různých jiných větších kompaktních fotoaparátů, třeba těch, které jsou vybaveny výkonnými ultrazoomy.Vnitřní prostor brašny můžeme podle potřeby rozdělit na dvě části pomocí oddělovací přepážky. Je perfektně polstrovaný, vyrobený z velmi jemného materiálu. Do brašny se pohodlně vejde jakýkoli z výše jmenovaných fotoaparátů s objektivem, druhý objektiv nebo blesk a potřebné drobné příslušenství. Horní otevírání komory pro fotografické vybavení je řešeno pomocí zipu se dvěma kovovými jezdci s textilními smyčkami pro snadnější manipulaci. Na vnitřní straně víka je kapsička na paměťové karty a všita je také mikroutěrka.Odnímatelný ramenní popruh má volně otočné karabiny. Na zadní straně je široká smyčka pro uchycení na opasek nebo bederní pás. Brašna má vnější rozměry 16,5 × 8 × 20,5 cm, vnitřní 13 × 7 × 13,5 cm a váží 0,2 kg. Je černá, s oranžovým interiérem a černošedou vyjímatelnou polstrovanou vaničkou. Její prodejní cena je 990 Kč.Lowepro StreamLine 100

představuje poněkud jiný typ ramenní brašny, která je také koncipovaná pro fotoaparáty kategorie CSC – Compact System Camera a pro klasické high-endové kompakty. Umožňuje pohodlně uložit fotoaparát s nasazeným objektivem, druhý objektiv nebo blesk, paměťové karty, náhradní akumulátor a drobné osobní věci jako doklady a klíče.Prostor pro fotografické vybavení je kvalitně polstrovaný, vyrobený z jemného materiálu a s horním otevíráním pomocí zipu se dvěma kovovými jezdci s pogumovanými textilními smyčkami. Vnitřní prostor je opět možno rozdělit na dvě části pomocí oddělovací přepážky na suché zipy. Také tato brašna má kapsičku na paměťové karty a mikroutěrku, dále dvě vnější kapsy na zip na přední a zadní straně, boční síťovou kapsu a smyčku SlipLock pro uchycení pouzder modulárního systému Lowepro.Ramenní popruh má praktickou sponu pro rychlé nastavení délky. Tato praktická fotobrašna je nabízena ve dvou barevných variantách, černé s oranžovým interiérem a šedými zipy a tmavě červené se šedým interiérem a černými zipy. Má vnější rozměry 20,5 × 9 × 22 cm, vnitřní 18,5 × 7 × 14,5 cm a hmotnost 0,3 kg. Také její prodejní cena je 990 Kč.

Lowepro Quick Case 100 a 120

Moderní, kvalitně polstrovaná pouzdra ve stylovém „retro“ designu pro zrcadlovky, CSC fotoaparáty nebo kompakty s ultrazoomy. Jsou vyrobeny z kvalitního technického materiálu v kombinaci s koženými proužky. Rychlý přístup k uloženému fotoaparátu zajišťuje víko se dvěma magnetickými klipy. Na přední vnitřní straně je elastická síťová kapsička na paměťovou kartu, vespod pak vnější kapsa na zip. K popruhu fotoaparátu lze pouzdro upnout páskovou přezkou s klipem. Model 120 má navíc všitou mikroutěrku.Model Quick Case 100 má vnější rozměry 16 × 14 × 9,5 cm, vnitřní 12,5 × 12,5 × 7 cm, hmotnost 0,17 kg a pořídíte ho za 699 Kč, Quick Case 120 má vnější rozměry 17 × 20 × 12,5 cm, vnitřní 13 × 16 × 8,5 cm, váží 0,2 kg a má stanovenu prodejní cenu 799 Kč.

Lowepro Melbourne 10

Svá oblíbená praktická a stylová neoprenová pouzdra Lowepro nyní nabízí v novém, velmi atraktivním designu. Nově jsou nabízeny čtyři barevné kombinace s grafickým potiskem: black – černá se šedými body, navy dot – námořnická modrá s motivem modré body, red flower – červená s grafickým motivem červených květů a purple flower – fialová s modrými květy.Pouzdra poslouží nejen pro uložení kompaktního fotoaparátu, ale také mobilního telefonu, MP3 přehrávače nebo jiného elektronického přístroje vhodných rozměrů. Pouzdra jsou tenká, elastická, voděodolná a mají kvalitní zip s jedním kovovým jezdcem. Prodejní cena je 199 Kč.Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: