Naneu Adventure K4L a K4F - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Naneu Adventure K4L a K4F

naneu_adv_k4laf_100px

9. listopadu 2011, 09.00 | Výrobce batohů a brašen Naneu postupně upravuje a rozšiřuje nabídku fotobatohů řady Adventure. V letošním roce kupříkladu přibyly tyto dva modely, vhodné i pro poměrně bohatou fotografickou výbavu, jejímž základem je profesionální zrcadlovka a několik vyměnitelných objektivů.

Naneu Adventure K4L

byl navržen jako trekový a je tříkomorový: kromě komory pro fotografickou výbavu má i kapsu na až 17" notebook a horní část pro osobní věci a oblečení. Do spodního, velmi dobře polstrovaného prostoru pro fotografické vybavení můžeme uložit profizrcadlovku s nasazeným objektivem, 3 až 4 další objektivy na výměnu, blesk, náhradní baterie, akumulátory nebo napájecí články a další drobné příslušenství.Polstrované rozdělovače na suchý zip lze snadno uspořádat podle našich aktuálních potřeb. Přepážka mezi oběma komorami je na suchý zip, a tak je možno z batohu vytvořit jedno velké zavazadlo. Držák na stativ je kvůli dobrému vyvážení na středu přední strany. Ergonomické ramenní popruhy a systém odvětrání zad ze síťoviny a děrované pěny umožňují komfortní nošení. Batoh má i polstrovaný bederní pás, pětibodové upínání přes hrudník a D-kroužky na zavěšení fotoaparátu přímo na ramenní popruhy.Použit je materiál 1680D, tedy voděodolný, netrhavý nylon, fotokomora je z rip stop nylonu, který zabraňuje rozšiřování případné trhliny a nedrží prach. Obdobně fungují i lepené zipy YKK, které jsou nepromokavé. Dno batohu je pogumované, což je opět opatření, zabraňující odření a vnikání vlhka do jeho nitra.K dispozici jsou boční a přední kapsy pro další příslušenství a síťovaná kapsa na lahev vody, která se přidává na bederní pás. Nechybí pohotovostní pláštěnka, která batoh vhodně chrání: vnější černá barva v dešti a sněhu, stříbřitá vnitřní zajišťuje tepelný odraz silných slunečních paprsků.

Vnější rozměry batohu jsou 54,5 × 36 × 24,8 cm a vnitřní rozměry fotokomory 20 × 36 × 20 cm, hmotnost 2,63 kg. Fotobatoh je dostupný v ocelově šedé barvě. V eObchodu eBrašny.cz jej pořídíte za 4 799 Kč.Naneu Adventure K4F

Druhý batoh je poněkud větší, ale jinak koncipovaný, a tak je jeho komora pro fotografické vybavení o něco menší. Pojme profizrcadlovku s nasazeným objektivem, další 2 až 3 kratší objektivy a blesk. Ale mnoho dalšího příslušenství můžeme rozmístit do čtyř bočních kapes. Přístup do hlavní komory je řešen pomocí dvou kapes: z menší pouze k fotoaparátu nebo videokameře, z hlavní do celého batohu.Batoh byl vyvinut na míru americkým vyšetřovatelům a je vhodný i pro novináře a profesionální kameramany v terénu. Kromě foto-videovybavení pojme i dva 17" notebooky. Má kvalitní polstrování, flexibilní rozdělovače na suchý zip a díky dvěma přídavným kusům je možné vytvořit polstrovaný prostor pro většinu HD videokamer.Opět je použit voděodolný a netrhavý nylon 1680D, lepené nepromokavé zipy YKK odolné vůči povětrnostním podmínkám, na dně jsou tlumiče otřesů. Součástí batohu je pláštěnka, k dispozici je kromě boční a přední kapsy i síťovaná kapsa na lahev. Komfort nošení zajišťují nastavitelné ergonomické ramenní popruhy včetně systému odvětrání zad jako u K4L, má i polstrovaný bederní pás, pětibodové upínání přes hrudník a D-kroužky na zavěšení fotoaparátu přímo na ramenní popruhy. Díky velmi lehké hliníkové konstrukci můžeme ramenní popruhy libovolně nastavit podle našich individuálních potřeb.

Vnější rozměry batohu jsou 54,6 × 45,7 × 25,4 cm a vnitřní rozměry fotokomory 26,7 × 17,8 × 14,5 cm, hmotnost 2,46 kg. Nabízen je v klasické černé barvě. Model K4F v nabídce eBrašny.cz pořídíte za 5 198 Kč.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: