Nová řada brašen a pouzder FOMEI Reflex - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Nová řada brašen a pouzder FOMEI Reflex

fomei_reflex_new_100px

11. listopadu 2011, 01.00 | Nová řada je pro spotřebitele koncipována a značena přehledně, aby s výběrem vhodného produktu neměli žádnou potíž ani začínající a zcela nezkušení uživatelé foto-video techniky. Obsahuje stylové pouzdro na menší kompakt a různě velké a tvarované brašny na větší kompaktní fotoaparáty nebo i videokamery a také fotobrašnu, do které můžete uložit digitální zrcadlovku a příslušenství.

Brašny jsou dobře polstrované a samozřejmě mají přestavitelné přihrádky na suché zipy, ve víku a na bocích mají kapsy uzavíratelné na zipy. Ve víku jsou i speciální přihrádky pro dvě paměťové karty. Brašny jsou vyrobeny z voděodolného materiálu, který také usnadňuje jejich údržbu. Ramenní popruh je vybaven protiskluzovým polštářkem, díky kterému snáze unesete i větší zátěž. Menší modely mají plastové, ale největší brašna pevné kovové karabiny pro zajištění bezpečného připnutí k popruhu, i když je naše fotografické vybavení relativně těžké.Reflex New P je fotografické pouzdro pro kompaktní fotoaparát a příslušenství, typicky paměťové karty a záložní baterie. Je vyrobeno z nylonu 600D a polyesteru.Brašna L umožňuje vložit kupříkladu digitální zrcadlovku s objektivem, kompaktní blesk, nebo HDD videokameru, konvertor a kompaktní videosvětlo. Plus do kapes příslušenství, kupříkladu paměťové karty a snímací filtry.Obdobně brašna XL umožňuje uložit digitální zrcadlovku s objektivem, kompaktní blesk, nebo HDD videokameru, konvertor a kompaktní videosvětlo a do kapes potřebné drobné příslušenství.Brašna XXL umožňuje vložit digitální zrcadlovku s objektivem a blesk, nebo dvě těla digitálních zrcadlovek, 3 až 5 objektivů a blesk. A do kapes potřebné příslušenství.„Pistolové pouzdro“ Zoom – typicky tvarovaná brašna pro digitální zrcadlovku uloženou objektivem směrem dolů, tedy v pohotovostní poloze. Nabízí ale prostor i pro externí blesk a jako u ostatních modelů, i u této brašny lze využít kapsy pro drobné příslušenství.

A jaké jsou prodejní ceny s DPH přímo v nabídce FOMEI? Pouzdro P = 180 Kč, brašna L = 480 Kč, brašna XL = 560 Kč, brašna XXL = 780 Kč a brašna Zoom = 480 Kč.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Nová řada brašen FOMEI

Autor: Pavel Muž

Založeno: 11.11.2011, 10:39
Odpovědí: 0

Prosím, mohli byste v článku, když už píšete o tělu a objektivech, také uvést rozměry a váhu popisovaných brašen? Nevím, která těla a objektivy máte zrovna na mysli.
Děkuji.

Odpovědět na příspěvek

Proč nevydáte J. Klímu?

Autor: Janek Muž

Založeno: 11.11.2011, 12:04
Odpovědí: 0

Dobrý den,
proč jste dneska vydali takhle uboze nápadný PR článek, namísto abyste vyšlo pokračování "Sto a tři rady pro lepší fotografie" od Jaroslava Klímy? To jste padlí na hlavu, že se zbavujete i toho posledního artefaktu, který opravdu zajímal nás čtenáře? Šéfredaktor Fotografovani.cz nebo ten, kdo to tu vede asi není při smyslech!

Odpovědět na příspěvek

Jardo, piš prosím dál!!!

Autor: Láďa Muž

Založeno: 11.11.2011, 19:19
Odpovědí: 0

Haloo, kam se podělo páteční pokračování skvělého seriálu článků od Jardy Klímy? To snad ne, neříkejte, že jste tady skončil. To by mě moc mrzelo, protože vaše články prostě skvělé! :(

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: