Inovovaná tiskárna Epson TM-C3400 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - profi technika

Inovovaná tiskárna Epson TM-C3400

epson_tm_c3400_100px

16. února 2012, 00.00 | Zdokonalená verze tiskárny TM-C3400 umožňuje tisk štítků a identifikačních náramků podle aktuální potřeby uživatelů. Na základě ohlasů a požadavků zákazníků nový model nabízí ekonomický tiskový režim, možnost ovládání a programování tiskárny prostřednictvím softwarových aplikací, a také základní software pro tvorbu štítků.

Vylepšený model tiskárny TM-C3400 také poskytuje trvanlivé výsledky při použití širokého výběru potisknutelných médií s šířkami v rozsahu od 30 do 112 mm. Díky vysoké rychlosti tisku, dosahující až 92 mm/s, a integrované automatické řezačce se nový model výborně hodí i do náročných provozů. Najde uplatnění v oblastech, kde je důležitá správná identifikace štítků, jako třeba u potisku identifikačních náramků nebo popisných etiket u léčiv. Zde dokáže prostřednictvím barevného tisku pomoci usnadnit přesné rozpoznání štítků. Díky možnosti tisku na základě aktuálních potřeb uživatelů může tato tiskárna přinést také finanční úspory, protože odpadá potřeba tisku štítků do zásoby, což s sebou zpravidla přináší nutnost evidence skladových zásob, plýtvání a zbytečné náklady. Chybnému potisku pomáhá předcházet technologie automatické kontroly trysek Epson (AID), která umí identifikovat zanesené trysky nebo chybné pixely v čárových kódech a dokáže tento problém odstranit.Ivan Tanev, manažer pro rozvoj podnikání u společnosti Epson Europe, uvedl: „Jelikož se jedná o inkoustovou tiskárnu, nabízí model TM-C3400 ve srovnání s termálními tiskárnami mnoho dalších výhod. Jednou z nich je trvanlivý tisk na široké řadě médií, kterými mohou být například papírové a syntetické materiály s matnou či lesklou povrchovou úpravou. Dlouhá trvanlivost výtisků je zásluhou pigmentového inkoustu Epson DURABrite Ultra, který vyniká vysokou odolností vůči rozmazání, vyblednutí a odolá většině tekutin. Další výhodou inkoustové technologie je bezpečnost – model TM-C3400 nepoužívá termální přenosové pásky, jež vyžadují pečlivou likvidaci, protože na nich mohou zůstávat otisky citlivých informací.“

Tiskárnu TM-C3400 lze ovládat z její přední části, což usnadňuje instalaci a umožňuje umístění pod pracovní stoly kvůli úspoře místa na prodejním pultu či přepážce. Vzhledem k tomu, že je tiskárnu možné ovládat a programovat prostřednictvím softwarových aplikací, je její integrace do stávajícího prostředí velmi jednoduchá. Uživatelům je k dispozici také verze tiskárny vybavená základním softwarem pro tvorbu štítků. Tiskárna Epson TM-C3400 je v prodeji za doporučenou cenu 28 444,50 Kč včetně DPH.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - fototiskárny  

 » Novinky  » Novinky - profi technika  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: