Nikon spustil zbrusu novou službu pro profesionální fotografy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - profi technika

Nikon spustil zbrusu novou službu pro profesionální fotografy

15. listopadu 2010, 00.00 | Nikon před několika dny spustil novou službu NPS, která má ambice informačně podpořit registrované profesionály v oboru v případě, že budou potřebovat v zahraničí najít nejbližší servisní středisko Nikon.

Nenadálá porucha či poškození fotoaparátu – to je situace, která může v zahraničí potkat každého profesionálního fotografa. To pak má jakákoliv informace, jež fotografovi napoví, kde že se nalézá nejbližší servisní středisko, „cenu zlata“. Zřejmě proto před časem přišla společnost Nikon s nápadem zřídit speciální web Nps.nikonimaging.com, který je určen registrovaným profesionálům používajícím techniku značky Nikon.

NPS“ („Nikon Professional Services“) je program, jehož prostřednictvím Nikon poskytuje podporu a služby profesionálním fotografům na celém světě. Nová internetová stránka jim má pomoci najít v celosvětovém měřítku potřebné informace vázané k této službě, kterou Nikon provozuje již téměř 50 let. Kromě informací o NPS službě je možné na daném webu najít materiály k profesionálním fotoaparátům Nikon a zdarma si je stáhnout (v současné době jsou zde k dispozici příručky určené pro fullframe DSLR Nikon D3S a D3X).

Pomocí těchto stránek si bude moci v zahraničí i laik, který dosud nepřišel do styku se sítí servisních středisek NPS, pohodlně najít nejbližší autorizovanou opravnu Nikon fototechniky. Zde může registrovaný uživatel využít kromě opravy nefungujícího fotoaparátu také odborné poradenství, popřípadě si vypůjčit náhradní přístroj. Pokud nebude možné opravu fotoaparátu provést do 3 dnů, zapůjčí NPS středisko fotografovi náhradní techniku, aby mohl i nadále pokračovat v rozdělané práci.

Sečteno a podtrženo, iniciativu společnosti Nikon lze v každém případě považovat za užitečný počin. Další informaci o zřízení webu Nps.nikonimaging.com můžete najít v tiskové zprávě.

Zdroj: TZ Nikon

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Svět skrz objektiv  

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - profi technika  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: